משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  עו"ד אלון שליכטר - מייסד ובעלים

  5
  (21)

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  עו"ד אלון שליכטר, גדל בעיר רמת-גן, שירת בצה"ל ביחידה מובחרת ויוצא משרד המשפטים. עורך דין אלון שליכטר צבר ניסיון רב בייצוגם של נאשמים וחשודים, במגוון עבירות פליליות וכן לכל אורכו של ההליך הפלילי. המשרד דוגל בניהול התיק באופן מושכל, תוך תכנון מהלכים מדויק על מנת להביא לתוצאה הרצויה.

  משרדנו יכול לסייע לך במגוון מקרים לרבות במקרים הבאים: כתב אישום, חקירה במשטרה, שחרור ממעצר, שימוע פלילי לפני הגשת כתב אישום, מחיקת רישום פלילי, חנינה מנשיא המדינה, עתירות אסירים, וועדת שליש, שלילת רישיון נשק,, עבירות תעבורה, נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, תאונות דרכים, ייצוג בועדות משמעת לסטודנטים

  ה"אני מאמין" של המשרד הוא כי ניהול תיק פלילי קטן כגדול הינו אומנות בעלת רבדים ופתרונות רבים, אליה יש להגיע ביצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ושאפתנות.

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.

  המשרד מעניק ללקוחותיו מכלול שירותים משפטיים מקיף בתחום המשפט הפלילי, לרבות הכנה לחקירה פלילית, ייעוץ וליווי משפטי במהלך החקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי בהסדר, ביטול כתב אישום, עיכוב הליכים, סיום הליך פלילי באי הרשעה, ערעור פלילי, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, ייצוג וליווי אסירים וייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי עבירה.

  המשרד מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי, יסודי, יצירתי ודיסקרטי! המשרד מספק את שירותיו על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ.

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד פלילי אלון שליכטר

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

   

   

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 21

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  סרטונים מהתקשורת

  יתרונות המשרד

  מקצועיות וחתירה לניצחון

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר, עוסק בתחום המשפט הפלילי ודיני התעבורה כתחום בלעדי של המשרד. המשרד מייצג באופן יום-יומי עשרות לקוחות בכל הארץ בדין הפלילי והתעבורה, דבר המקנה ניסיון מעשי מול מגוון רב של גורמים.
  כל תיק שמגיע למשרד נבחן בצורה קפדנית ומדוקדקת, תוך סדר פעולות מיוחד שהוקם לאחר ניסיון רב, דבר המבטיח ייצוג מקצועי מבחינת קבלת כל החומר הרלוונטי, פסיקה רלוונטית למקרה הספציפי, איתור מומחים, בדיקת קווי הגנה אפשריים, הליכי שיקום ועוד.
  בחינה מקצועית של התיק, מעלה את הסיכויים לקבלת התוצאה המקסימלית האפשרית על מנת לחתור לניצחון בו ירגיש הלקוח כי הוא השיג את המטרות וקיבל את ייצוג איכותי, מקצועי ומנצח.

  ייצוג איכותי ועבודה אישית מול לקוח

  הייצוג מתחיל בפגישת היכרות בה נעמיק בכל הפרטים ההכרחיים לייצוג איכותי בתיק, בהתאמה לצרכיו האישים של הלקוח.
  השיח הפתוח הכרחי, על מנת לבנות את האסטרטגיה הנכונה ביותר להשגת המטרות בתיק. כמובן שבמסגרת יחסי עו"ד – לקוח ישנו חיסיון מלא והבטחה לדיסקרטיות מלאה לשם בניית אמון מלא דבר שיבטיח בהמשך ייצוג איכותי ואישי.
  כמובן כאשר מדובר בלקוחות עצורים, משרדנו מבקר אותם בבתי המעצר, דואג לקשר בין צרכיו לבין משפחתו ומלווה אותו מול גורמי שירות בתי הסוהר, משטרת ישראל ובתי המשפט.
  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר, עובד באופן ישיר מול הלקוח ומכיר את פרטיו של כל תיק לרבות פרטיו האישיים של כל לקוח באופן אישי.

  טקטיקה ואסטרטגיה

  "הלוחמה הטובה ביותר היא לא בשדה הקרב אלא באמצעות שיבוש תכוניותיו של האויב", סון טסו, מצביא צבאי כותב הספר אומנות המלחמה 
  בעימות משפטי בין שני צדדים, הצד האחד הוא המדינה והחזק יותר מצד שני נמצאים החשודים והנאשמים שהם הצד החלש כאשר הם ללא ייצוג של עורך דין פלילי.
  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר, מתאים אסטרטגיה לכל תיק כבר מתחילת הייצוג, על מנת לבחור צעדים טקטיים במערכה המשפטית לה אנו צפויים, המערכה יכולה להיות ארוכה ויכולה גם להיות קצרת מועד, צריך לחשב את המסלול מראש כדי להגיע למטרה הרצויה, לכן תמיד מומלץ לבחור בייצוג כבר בתחילת הדרך (שלב החקירה המשטרתית), על מנת להבטיח שליטה מקסימלית באסטרטגיה הרצויה.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

   ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין