משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

אי הרשעה גניבה ממעביד

0
(0)

הלקוחה, אשר עד לאותם ימים עבדה בעבודה מכובדת בתפקיד מפתח, פנתה למשרדנו כאשר הוגש כנגדה כתב אישום בעבירת גניבה ממעביד. חשוב לציין כי מדובר בעבירה בעלת חומרה מיוחדת וזאת בשל האמון הרב ומערכת היחסים בין העובד למעביד ובקושי לאתר את מבצעי העבירה.

מיד עם קבלת חומר החקירה, קבלת מלוא המידע מהלקוח לרבות נסיבותיה האישיות ובמיוחד בעקבות כך שמדובר באדם נורמטיבי, מטרתנו הברורה הייתה לסיים את התיק ללא הרשעה פלילית על מנת שלא יפגע עתידה המקצועי.

חשוב להדגיש מדיניות התביעה בעבירת גניבה ממעביד הינם למאסרים המרוצים דרך עבודות שירות ואף מאסרים בפועל.

למרות זאת, ולאחר משא ומתן שניהל משרדנו עם תביעות נצרת, התיק הסתיים לשמחתנו בהצלחה ולא הורשעה בצעד חריג גניבה ממעביד. יש גם לתת מילה טובה במיוחד לתביעות נצרת שהצליחו להקשיב לטענתו ובהגינותם ובאופן חריג מאוד הסכימו לאי הרשעתה וזאת על מנת לא לפגוע בעתידה המקצועי.

להלן, החלטת בית המשפט:

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין