משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ביטול כתב אישום

  0
  (0)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  כנגד לקוח המשרד הוגש כתב אישום בגין עבירת קבלת דבר במרמה (סעיף 415 לחוק העונשין), גניבת כרטיס חיוב (סעיף 16 לחוק כרטיסי חיוב), הונאה בכרטיסי חיוב (סעיף 17 לחוק כרטיסי חיוב), בכך שרכש טלפון חכם באמצעות כרטיס אשראי של אחר ללא הרשאתו המפורשת יחד עם אחר. דבר שהעמיד אותו בסכנת הרשעה פלילית ורכיבי ענישה חמורים.

  להלן, מצורף כתב האישום:

  לאחר משא ומתן עיקש שמשרדנו קיים עם שלוחת תביעות ת"א, ולאחר הצגת טיעונים משפטיים, יחד עם ראיות המוכיחות כי הלקוח אומנם פעל באופן לא מוסרי, יחד עם זאת, מעשיו אינם בגדרו של הדין הפלילי הצלחנו להוביל לביטול כתב האישום.

  להלן, מצורף החלטת ביטול האישומים כנגד הלקוח:

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הליך ביטול כתב אישום

   ביטול כתב אישום הוא הליך קריטי. גם לאחר הגשת כתב אישום, ניתן במקרים מתאימים, הודות להתנהלות משפטית מקצועית ונכונה להביא לביטול כתב אישום או למחיקת כתב אישום. נקלעתם לסיטואציה בה אתם צריכים סיוע בביטול כתב האישום? הכירו את משרד עו"ד בניהולו של אלון שליכטר, המתמחה בעניינים פליליים ומלווה בשנים רבות של מוניטין.

   מהו ביטול כתב אישום ומה חשוב לדעת?

   ביטול כתב אישום במשפט פלילי – על פי סעיף 93 לחוק הסדר הפלילי, תובע יכול לחזור בו מכתב האישום בכל עת שלאחר תחילת המשפט. כלומר, עורך דין פלילי יכול לפעול לביטול כתב האישום/ מחיקת כתב האישום גם לאחר שהוגש בבית המשפט. כך למשל על פי סעיף 94(ב) לחוק סדר הדין הפלילי רשאי בית המשפט בהסכמת התובע והנאשם ולבקשתם, להורות על ביטול כתב אישום פלילי. כלומר גם לאחר הגשת כתב אישום, ייצוג משפטי מקצועי יכול להביא לסיום ההליך על ידי הצגת טיעונים טובים ומשכנעים מדוע יש בעניינו של הנאשם לחזור מכתב האישום, ועל ידי כך לבוא לידי כלל הסכמה כי יש לבטל את כתב האישום.

   בנוסף לכך, עם תחילת המשפט יכול עורך דין פלילי, לאחר שבחן בחינה מדוקדקת ומקצועית את חומר הראיות שבתיק, להעלות טענה מקדמית שתוביל לביטול כתב האישום / מחיקת כתב אישום, כגון התיישנות, הגנה מן הצדק ועוד. חשוב לדעת כי טענות מקדמיות מסוימות ניתן לטעון מיד עם תחילת המשפט ואחרות ניתן לטעון בשלב אחר רק ברשות בית המשפט. עורך דין פלילי מקצועי ויסודי ידע האם נכון וניתן להעלות טענה מקדמית ומהו המועד הנכון להעלותה.

   ביטול כתב אישום – מניעת פגיעה משמעותית בלקוחותינו

   מתוך הבנה שעצם ניהול משפט פלילי נגד לקוחותינו, ללא קשר לתוצאה שתושג בסיומו של ההליך, מהווה פגיעה משמעותית בלקוחותינו, תפיסתנו העקרונית היא לעשות את כל המאמצים על מנת למנוע הגשת כתב אישום נגד לקוחותינו. במקרים בהם כבר הוגש כתב אישום – ננסה להביא לביטול כתב אישום או למחיקה של כתב האישום במקרים המתאימים.

   אתם לא לבד. משרד עורכי דין בניהולו של אלון שליכטר הוא משרד עורכי דין מוביל ששותפיו הם יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים, ובעלי ניסיון רב ומומחיות בייצוג בהליכים פליליים. בכל מקרה שהוגש נגדכם כתב אישום או שקיים חשש שיוגש נגדכם כתב אישום, פנו אלינו בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין