משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

ביטול פסק דין שניתן בהיעדר בתיק שכרות

0
(0)

ביטול פסק דין שניתן בהיעדר בתיק שכרות בשל חשש לעיוות דין

לקוח המשרד פנה אלינו לאחר שניתן בעניינו פסק דין בשנת 2018, בו לא היה נוכח בבית המשפט.

בנסיבות אלו, בית המשפט לתעבורה בירושלים הטיל עליו שלילת רישיון הנהיגה למשך שנתיים ועונשים נלווים לרבות קנס כספי. לכאורה זה, היה נראה כמו מקרה בעל סיכויים נמוכים, לביטול פסק דין שניתן בהעדר אלא שמייד אספנו את כל המידע הרלוונטי והוגשה בקשה לביטול פסק הדין שניתן בהעדר.

אחת הטענות הייתה לאי התייצבותו בבית המשפט בשנת 2018, הינה העובדה שהינו בעל כתובת שונה ולא ידעו אותו על הדיון. הטיעון נוסף היה כי שנה טרם הדיון לבית המשפט הוגש כנגד אחד מהשוטרים הקשורים לתיק תלונה למח"ש ויש חשש אמיתי לעיוות דין אם לא יקבל יומו בבית המשפט.

הכרעת בית המשפט לתעבורה בירושלים הייתה חד משמעית – לא מתקבלת הטענה של סיבה מוצדקת לאי התייצבות, אך בהחלט מתקיימת העילה של חשש לעיוות דין ועל כן ביטל את פסק הדין שניתן בהעדרו, אשר המשמעות היא ביטול פסילת הרישיון והעונשים הנלווים.

המשמעות כי הפסק דין שניתן בהיעדר מתבטל ועימו גם מתבטלת שלילת הרישיון בת השנתיים, וכעת אנו בפתחו של ניהול התיק מהתחלה!

להלן, החלטת בית המשפט ביטול פסק דין שניתן בהיעדר:

חשוב לציין כי ביטול פסק דין שניתן בהיעדר איננה משימה קלה ובתי המשפט לתעבורה נוטים לדחות טענות וזאת בשל חשיבות סופיות הדיון. כדי לדעת יותר מה התנאים ניתן לקרוא עוד על ביטול פסק דין שניתן בהיעדר.

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

המשך קריאה

סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין