משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

ביטול דוח החזקת טלפון | דוח תנועה מהמשטרה

0
(0)

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

כאשר מקבלים דו"ח תנועה מהמשטרה, ישנם שני סוגים של דו"חות: דו"ח ברירת משפט (קנס) או הזמנה לדין (הזמנה לבית משפט). כאשר קיבלת דו"ח תנועה מהמשטרה מסוג ברירת משפט, הברירה שלכם היא לשלם את הקנס ו"לספוג" את הנקודות בצידה של העבירה או להגיש בקשה להישפט על הדו"ח.

לאחרונה למשל למשרדנו הגיע אדם שקיבל דו"ח תנועה מהמשטרה כאשר מיוחסת לו עבירה של החזקת הטלפון בזמן הנהיגה, כמובן דבר שכמובן אסור על פי החוק, ומזכה את הנהג בקנס ע"ס 1,000 ש"ח יחד עם 8 נקודות.

הלקוח אשר פנה למשרדו של עורך דין אלון שליכטר, הכחיש כי החזיק את הטלפון בזמן הנהיגה וזאת בשל כך שהוא חושש מהנקודות בשל העובדה שרוב עבודתו הינה בכביש והנקודות עבורו למעשה מהווים סיכון מאוד גדול.

במסגרת הייצוג ולאחר מעבר מעמיק על הראיות בתיק, התגלו פגמים של ממש בראיות המאפשרים הרשעה בעבירת החזקת בטלפון בזמן הנהיגה, ולאחר מו"מ עם התביעה המשטרתית, שונה סעיף החזקת טלפון בנהיגה לסעיף עבירה ללא נקודות כלל!

נהגים אשר פונים אל משרדנו שואלים האם כדאי להישפט או פשוט לשלם את הקנס?

התשובה הנפוצה היא, עליהם לשקול מה יותר חשוב להם, עצם הקנס או מספר הנקודות. חשוב לציין, מעל 12 נקודות יש לעבור קורס נהיגה מונעת ומעל 24 קורס מתקדם ומעל 36 זה כבר שלילת הרישיון של שלושה חודשים מאת משרד הרישוי, לאחר מכן את התשובה הם כבר יודעים לבד.

רוצים להגיש בקשה להישפט על דו"ח החזקת טלפון בנהיגה?

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

 


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

השבת רישיון נשק פרטי לאחר עתירה מנהלית בבית משפט מחוזי באר שבע

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 בית המשפט המחוזי בבאר שבע הורה על החזרת נשק פרטי ללקוח המשרד למרות תיק משטרה שנסגר בהסדר מותנה בית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים בבאר-שבע קיבל עתירה מנהלית שהוגשה על ידי צוות...

המשך קריאה

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין