משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

קבלת ערעור על החזקת טלפון בבחינה וביטול ההרחקה בפועל וביטול פסילת הקורס

5
(1)

סטודנט באוניברסיטת אריאל בשומרון, זומן לועדת משמעת עקב כך שהחזיק בזמן בחינה בטלפון נייד וכן אי ציות להוראות משגיח, דבר המהווה עבירה על טוהר הבחינות.

בפני ועדת המשמעת, התייצב הסטודנט לבדו, וניסתה לשכנע אותם כי העבירה בוצעה בהיסח הדעת, למרבה הצער החליטו להרחיקו לסמסטר שלם וכן לבטל את הקורס אותו למד וכן את הבחינה.

מיד עם ההחלטה הקשה כנגדה , פנה הסטודנט אל משרדנו לייצוג בערעור על ועדת המשמעת.

משרדנו, באמצעות עו"ד אלון שליכטר, אשר ייצג את הסטודנט בועדת המשמעת לערעורים, הציג את מלוא הראיות הקיימות בתיק וטען כי אומנם הסטודנט החזיק בטלפון נייד בזמן הבחינה, יחד עם זאת נטען כי מהנסיבות והראיות עולה, כי החזקת הטלפון הינה בתום לב והשיח שהיה עם המשגיח אינו עולה כדי אי ציות להוראות המשגיח, ועל כן מדובר בענישה לא מידתית ביחס לאירוע.

לשמחתנו ולאחר פריסת מלוא הטיעונים המשפטיים, בית הדין לערעורים על ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון, החליט לקבל את הטיעונים ולהשית ענישה מפוחתת, ומשכך לבטל את עונש פסילת הקורס וביטול ההרחקה לסמסטר.

להלן, עיקרי החלטת בית הדין לערעורים בועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון (חלק מהפרטים חסויים מפאת צנעת הפרט):

הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

 

על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

המשך קריאה

סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין