משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל ביטול עונש הרחקה לשנה בערעור

  5
  (6)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג שני סטודנטים בערר על החלטת ועדת משמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון, בחשד לעבירת הונאה בבחינת שהתקיימה באופן מקוון באמצעות השגחה ב"זום" בשל תקופת הקורונה, על פי הקובלנה שהוגשה לוועדת המשמעת, בעת בדיקת הבחינות של המערערים, נמצא דמיון רב, לרבות דמיון בטעויות בתשובותיהם >>

  הסטודנטים תחילה זומנו לועדת משמעת באוניברסיטת אריאל, על פי הקובלנה בעת בדיקת הבחינות של הסטודנטים נמצא דמיון רב, לרבות דמיון בטעויות בתשובותיהם. בועדת המשמעת הראשונה הסטודנטים ייצגו את עצמם בה הכחישו את החשדות. הועדה לא קיבלה את ההסבר שלהם ועל כן הוחלט להרשיע אותם  ולגזור עליהם את העונשים של פסילת הקורס וכן הרחקה משני סמסטרים.
   
  לאור כך, פנו הסטודנטים למשרדנו, צוות המשרד אסף את מלוא הראיות והכין ערעור כתוב ומנומק בו ניסה לשכנע את ועדת הערר באוניברסיטת אריאל לזכות את הסטודנטים ולחילופין להקל בענישתם, וזאת בין היתר בשל היחשפות ועדת המשמעת הראשונה לעברם המשמעתי (בהם לא היו מיוצגים על ידי עורך דין) וזאת בטרם הכריעה האם ביצעו את העבירה או לאו וכן נסיבות אישיות נוספות.
  ועדת הערר של אוניברסיטת אריאל, אומנם לא זיכתה את הסטודנטים, יחד עם זאת לאור הטיעונים שנפרסו על ידי משרדנו, סימני השאלה שעלו לגבי ביצוע העבירה, היחשפות ועדת המשמעת הראשונה לעברם המשמעתי טרם בירור האשמה ונסיבותיהם האישיות, מצאה לנכון להקל באופן משמעותי וחריג בענישה וביטלה לגמרי את ההרחקה משנת לימודים מלאה והמירה את העונש בהרחקה על תנאי.
  יובהר כי סטודנטים העומדים לדין משמעתי באוניברסיטת אריאל, כדבר שבשגרה אף לסטודנט שזוהי הפעם הראשונה שלו האוניברסיטה רואה בחומרה רבה מקרים של פגיעה בטוהר הבחינות ובמקרים דומים נגזר דינם של סטודנטים לפסילת הקורס ועונש הרחקה לסמסטר לפחות.

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון

  הצלחות משרדנו (מעודכן לחודש 04/21) בייצוג בוועדת משמעת לאחרונה

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 6

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין