משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון העתקה במבחן בית ללא הרחקה מהלימודים וללא ביטול הקורס

  5
  (18)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון העתקה במבחן בית ללא הרחקה מהלימודים וללא ביטול הקורס

  משרדנו ייצג מספר סטודנטיות באירוע בו ועדת המשמעת של אוניברסיטת אריאל בשומרון, העמידה אותן לדין בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינה בקורס בו נטען כי במהלך מבחן הבית שהתנהל במתוכנת זו בשל מגפת הקורונה, היו באותו בית בזמן פתירת הבחינה  וכי קיים דמיון  בפתרון הבחינה ועל כן הועמדו לוועדת משמעת בעבירה חמורה בה היו צפויות להרחקה בפועל מהאוניברסיטה.
  נטען בכתב הקובלנה  כי הסטודנטית היו יחד עם חברים לקורס לאורך כל היום בו הוגשה המטלה. נמצא דמיון מובהק בין המטלה שהגישה לבין זאת של סטודנטים נוספים ששהו יחד איתה. הסטודנטיות פנו אל משרדנו טרם ייצוג בוועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון, ואספנו את כלל הראיות, וזאת על מנת להכין טיעון משכנע למצב אליו נקלע הסטודנטיות אשר אישרו כי נכחו יחד  באותו מקום וזאת בשל המתוכנת הייחודית של הבחינה, יחד עם זאת הכחישו כי העתיקו.

  יובהר כי מדיניות הענישה של בוועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון בעבירות של הונאה בבחינה הינה מדיניות מחמירה בה היה צפויותלהרחקה מהלימודים בפועל, פסילת הקורס ופסילת הבחינה.

   

  לאחר איסוף כלל הראיות בתיק והכנת אסטרטגיה, פנה משרדנו אל רשויות התביעה של ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון במסגרתה הועלו טיעונים משפטיים בין היתר כי עצם הנוכחות של הסטודנטיות באותה כתובת IP איננה מהווה הפרת הוראות וכי הדמיון נובע מאופי הבחינה ועל כן איננו מצביע באופן מספק להרשעה בעבירת חמורה של הונאה בבחינה.
  לאור כך, בשל טענות אלו בנסיבות העניין ובאופן חריג מאוד, ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון החליטה שלא למצות את מלוא חומרת הדין, ולהשית על הסטודנטיות 50 שעות למען הקהילה בלבד ללא הרחקה בפועל וללא ביטול הקורס. 

  להלן, החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בוועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עורך דין ועדת משמעת אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 18

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין