משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון – הונאה במסגרת מבחן בית בתקופת ה"קורונה" ללא הרחקה מהלימודים

  5
  (16)
  משרדנו ייצג סטודנטית בועדת המשמעת של אוניברסיטת אריאל בשומרון, בחשד לעבירת הונאה במסגרת מבחן בית בתקופת ה"קורונה" בה ניתן לסטודנטים אמון רב יותר בטוהר המידות  לאחר דיון בפני ועדת המשמעת ובעקבות ייצוג משרדנו, הסטודנטית נידונה לפסילת הקרוס, שעות לטובת הקהילה  ולהרחקה מהלימודים – ללא הרחקה מהלימודים בפועל.
  לקוחת המשרד הגיעה אלינו בחששות רבים וזאת בשל העובדה כי אדם אחר אשר מעורב בפרשיה, סגר עסקת טיעון בו הוא הלכה למעשה "מפליל" אותה בכך שהוא שלח לה ולאנשים נוספים את התשובות למבחן, בזמן מבחן הבית שהתקיים במקביל ל"זום". החשד על וזאת בשל זהות ודימיון בין התשובות.
  מצב זה לא הותיר הרבה ברירות לסטודנטית ו"זיכה" אותה בלא פחות בהאשמה חמורה של עבירת הונאה והכל כאשר ניתן אמון מוגבר לסטודנטים בשל תקופת הקורונה ואופי הבחינה שנעשית בבית.
  משרדנו טרם ייצוג בועדת המשמעת, אסף את כלל הנתונים הרלוונטיים, הקשורים בין היתר, בנסיבות ביצוע המעשה ונסיבות האישיות של הסטודנטית ואלו הוצגו בפני ועדת המשמעת אשר, העונש במצב רגיל על עבירת הונאה הינה הרחקה מהלימודים בפועל, בשל טיעוני המשרד, החרטה הכנה והאחריות של הסטודנטית וכן נסיבות נוספות שעלו שבשל צנעת הפרט לא יפורטו, ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון למרות הכל החליטה לא להרחיק את הסטודנט בפועל וזאת על עף החומרה במעשיה.
  להלן, החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 16

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין