משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון – החזקת טלפון בבחינה ללא הרחקה וללא ביטול הקורס

0
(0)

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

לקוחת המשרד, סטודנטית באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, הואשמה בקובלנה משמעתית בהונאה בבחינה בכך שהחזיקה בזמן בחינה טלפון נייד, אשר נתפסה "על חם" על ידי המשגיחה.

לאחר קבלת הייצוג, פנה עו"ד אלון שליכטר, לרשויות המשמעת באוניברסיטת בן גוריון, בטענות משפטיות של העדר כוונה להונות וכן טענות משפטיות נוספות תוך איסוף ראיות המחזק את טענות אלו יחד עם נסיבות אישיות נוספות

לשמחת הסטודנטית ועדת משמעת באוניברסיטת בן גוריון בנגב קיבלה את הטיעונים והטילה עליה עונש קל של נזיפה והרחקה על תנאי בלבד, ללא הרחקה בפועל וללא וביטול הקורס

חשוב לציין, כי הכלל בועדת משמעת באוניברסיטת בן גוריון בהרשעה בעבירת הונאה בבחינה, הינה פסילת הבחינה, פסילת הקורס והרחקה לסמסטר לימודים לפחות.

להלן, הסדר הטיעון שאושר על ידי ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון:

הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין