משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון זיכוי שני סטודנטים בעבירת העתקה במבחן מקוון

  5
  (8)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג שני סטודנטים בועדת משמעת באוניברסיטת בן גוריון, בחשד לעבירת הונאה בבחינת שהתקיימה באופן מקוון באמצעות השגחה ב"זום" בשל תקופת הקורונה, במסגרת הקובלנה נטען כי הם שניהם נבחנו מאותה כתובת IP, תשובותיהם לשאלות היו זהות, ומעברי העמוד נעשו באותו זמן ובכך ביצעו מעשה הונאה במבחן. הסטודנטים זוכו >>

  משרדנו ייצג שני סטודנטים אשר הוגש כנגדם קובלנה משמעתית בגין חשד בהעתקה במבחן מקוון, המתבטאת בכך ששניהם נבחנו מאותה כתובת IP, תשובותיהם לשאלות היו זהות, ומעברי העמוד נעשו באותו זמן. הסטודנטים כמובן הכחישו כי העתיקו ו/או נעזרו ו/או סייעו אחד לשני במהלך הבחינה. משרדנו אסף את כלל הראיות, לרבות הסרטונים המתעדים את הסטודנטים בזמן הבחינה ודוחות הבחינה וטען במסגרת ועדת המשמעת, כי על פי נסיבותיהם של מכלול הראיות ולאור ההסברים החלופיים שהוצגו במהלך הדיון המשמעתי וכי אין ראיה ישירה המעידה על ההעתקה למעט טענת הסבירות יש לזכות את הסטודנטים בדין.
  ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את טענות המשרד והורה על זיכוי הסטודנטים, כך שהלכה למעשה התיק כנגדם נסגר וקיבלו ציון על הבחינה נוקה שמם הטוב והם ממשיכים בחייהם האקדמאיים. יובהר ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון נוקטות ביד קשה במקרים דומים ועותרות לעונשים של פסילת המבחן, פסילת הקורס והרחקה מהלימודים.

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת בן גוריון

  הצלחות משרדנו (מעודכן לחודש 04/21) בייצוג בוועדת משמעת לאחרונה

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 8

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין