משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  זיכוי וועדת משמעת הקריה האקדמית אונו

  5
  (10)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג סטודנטית אשר לומדת בקריה האקדמית אונו, בחשד לעבירת התנהגות או התבטאות שיש בה משום פגיעה בגופם, בכבודם או ברכושם של מורי הקריה האקדמית אונו, עובדיה או הסטודנטים שלה, אם נעשתה עקב או בקשר למעמדם של הנפגעים כמורים, כעובדים או כסטודנטים, בין אם נעשתה בתחומי הקריה האקדמית אונו ובין אם נעשתה מחוץ לתחומה  במסגרת הקובלנה נטען בקובלנה המשמעתית כי העתיקה את פרטי כרטיס האשראי של המתלוננת ללא ידיעתה של המתלוננת, בתחומי הקריה האקדמית אונו, ורכשה מוצרים בעסקת אשראי טלפונית באמצעות פרטי כרטיס האשראי של המתלוננת ותוך התחזות למתלוננת.

  הסטודנטית אותה ייצג משרדו, הכחישה את הטענות שהופנו כנגדה, וזאת למרות ראיות שלכאורה לרבות תמונות שהוצגו בפני ועדת המשמעת, כי היא זאת שביצעה את הנטען כלפיה. ועל כן התקיים דיון הוכחות בפני ועדת המשמעת של הקרייה האקדמית אונו.
  במסגרת ועדת המשמעת בקרייה האקדמית אונו משרדנו ייצג את הסטודנטית, חקר את המתלוננת וטען בפני ועדת המשמעת טיעונים משפטיים בין היתר כי לא ניתן לייחס לתצלום בפתח החנות משקל ראייתי משום שהאותנטיות של התצלום לא הוכחה, לא ברור מהו פרק הזמן שחלף בין ביצוע עסקת האשראי לבין ההודעה שנשלחה למתלוננת על ביצועה.
  לאור כך, הורתה ועדת המשמעת בקריה האקדמית אונו על זיכוי הסטודנטית מעבירה שיוחסה ושמה הטוב נוקה.

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת הקריה האקדמית אונו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 10

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין