משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

  זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

  5
  (8)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינה בקורס בו נטען כי במהלך מבחן הבית שהתנהל במתוכנת זו בשל מגפת הקורנה, שהה עם סטודנטים נוספים באותו מקום וכי קיים דימיון  בפתרון הבחינה ועל כן הועמד לועדת משמעת בעבירה חמורה בה צפוי להרחקה בפועל מהאוניברסיטה.
  ,נטען בכתב הקובלנה שעל פי נוהל הבחינות על כל סטודנט להיבחן בחדר לבד ובבדיקת הבחינות נמצא דימיון בין תשובות הסטודנט לסטודנטים נוספים בקורס ונמצא כי הסטודנטים הגישו את הבחינה מאותה כתובת IP. משרדנו טרם ייצוג בועדת המשמעת, נדרש לקבל לידיו את כלל הראיות, וזאת על מנת להכין טיעון משכנע למצב אליו נקלע הסטודנט אשר אישר כי נכח יחד עם סטודנטים אחרים באותו מקום וזאת בשל המתוכנת הייחודית של הבחינה, יחד עם זאת הכחיש כי הפרת הוראות בחינה וחלילה כל פעולת העתקה.
  יובהר כי מדיניות הענישה של אוניברסיטת בן גוריון בעבירות של הונאה בבחינה הינה מדיניות מחמירה בה היה צפוי להרחקה מהלימודים בפועל, פסילת הקורס ופסילת הבחינה.
  במסגרת ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון משרדנו ייצג את הסטודנט וטען בפניה טיעונים משפטיים בין היתר כי עצם הנוכחות של הסטודנטים באותה כתובת IP איננה מהווה הפרת הוראות וכי הדימיון נובע מאופי הבחינה ועל כן איננו מצביע באופן מספק להרשעה בעבירת חמורה של הונאה בבחינה. ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון קיבלה את טיעוני המשרד ובשל והטיעונים שנטענו על ידנו במסגרת ועדת המשמעת התעורר הספק הנדרש לגבי ביצוע עבירה על ידי הסטודנט ועל כן מצאה אותו זכאי.

  להלן, החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת בן גוריון

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 8

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הצלחות המשרד נוספים

   סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין