משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  זיכוי מעבירת הונאה בערעור ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון

  0
  (0)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג סטודנטית בבית הדין לערעורים ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון, בחשד לעבירת הונאה בבחינת שהתקיימה באופן מקוון באמצעות השגחה ב"זום" בשל תקופת הקורונה, על פי הקובלנה שהוגשה לוועדת המשמעת, הסטודנטית נכנסה באיחור ניכר לבחינה בשל תקלה טכנית ופתרה את הבחינה הרב בררתית בעל למעלה מ20 שאלות תוך 9 דקות וקיבלה את הציון הגבוהה ביותר בכיתה דבר שעל פי עדות המרצה בלתי סביר ועל כן על חשד שהיא נעזרה בסטודנט אחר או בגורם חיצוני. הסטודנטית אשר ייצגה את עצמה בועדת משמעת הורשעה, קיבלה 0 בקורס, הבחינה נפסלה, נשללה זכותה לפרס או הערכה, והרחקה על תנאי. משרדנו אשר נכנס בשלב הערעור לייצוג הסטודנטית, הגיש ערעור מנומק עובדתית ומשפטית, תוך הצגת טיעונים במהלך ועדת הערעורים אשר קיבלה אותו והורתה על זיכוי הסטודנטית מחמת הספק.
  כאמור, הסטודנטית אשר תחילה ייצגה את עצמה בועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון הורשעה ועקב כך נפסל לה הקורס, הבחינה נפסלה ונשללה זכותה לפרסים והערכות ובמיוחד נפגע שמה הטוב. הסטודנטית פנתה למשרדנו לצורך ייצוג בערעור על החלטת ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון.
  משרדנו אסף בתשומת לב רבה את מלוא הפרטים, תוך הבאת תימוכין לטענותיה. בית הדין לערעורים שמע בקשב רב את מלוא טענות המשרד והסטודנטית והורה פה אחד על זיכוי הסטודנטית מחמת הספק.

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת באוניברסיטת בן גוריון

  יובהר כי סטודנטים העומדים לדין משמעתי באוניברסיטת בן גוריון, כדבר שבשגרה אף לסטודנטים שזוהי הפעם הראשונה שלהם האוניברסיטה רואה בחומרה רבה מקרים של פגיעה בטוהר הבחינות ובמקרים דומים נגזר דינם של סטודנטים לפסילת הקורס ועונש הרחקה לסמסטר לפחות.

  הצלחות משרדנו (מעודכן לחודש 09/21) בייצוג בוועדת משמעת לאחרונה

  (חלק מהתיקים, ניתן לראות את פרטי המקרה וההחלטות בעמוד הפייסבוק של המשרד)

  המלצות בגוגל מלקוחות המשרד בייצוג בועדות משמעת על ידי משרדנו

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד במאמרים מקצועיים

   שימוש בכוח בחקירה במשטרה לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 שימוש חוקר בכוח בחקירה משטרתית לצורך נטילת טביעת-אצבע הנדרשת לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים לאחרונה יותר ויותר במהלך חקירה משטרתית נעשה שימוש בראיות שהופקו מחיפושים במכשיר הטל...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין