משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  זיכוי מעבירת הונאה ועדת משמעת אוניברסיטת אריאל בשומרון

  5
  (8)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרדנו ייצג סטודנט שנה א' אשר לומד באוניברסיטת אריאל, בחשד לעבירת הונאה בבחינת שהתקיימה באופן מקוון, במסגרת הקובלנה נטען שהוא וסטודנט נוסף הגישו תשובה כמעט זהה לחלוטין וכי מדובר בתשובה שונה באופן מהותי מזאת שנלמדה בקורס, שבה חסרים פרטים רבים כדי לבחון האם היא נכונה או לא". הסטודנט הכחיש כי ביצע עבירת הונאה בבחינה.

  הסטודנט אותו ייצג משרדנו, הכחיש את הטענות שהופנו כנגדו, וזאת למרות שנטען כי לא ייתכן ששני סטודנטים יגישו תשובות זהות ברמה כזאת מבלי שהייתה ביניהם תקשורת במהלך המבחן. במסגרת ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל, נטען על ידי משרדנו כי לקוח המשרד לאחר שסיים את הבחינה אכן שלח הודעה עם הפתרון לסטודנט אחר וזאת כאשר לא ידע שהסטודנט האחר נמצא בזמן בחינה וללא כוונה לתת לו להעתיק והסטודנט האחר עשה שימוש בתשובה שמסר לו לקוח המשרד.
  לאור טענות שהועלו על ידי משרדנו, הורתה ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל על זיכוי הסטודנט מעבירת ההונאה תוך מתן ציון לבחינה שהגיש!

  להלן, תמצית החלטת ועדת המשמעת אוניברסיטת אריאל

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 8

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין