משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  זיכוי מעבירת הונאה ועדת משמעת אוניברסיטת תל-אביב

  5
  (12)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  זיכוי מעבירת הונאה בפרשית 'מבחן הבית' באוניברסיטת תל-אביב. לקוחת המשרד, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב, קיבלה זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב בגין עבירה חמורה של הונאה במבחן בית, בו נטען כי העתיקה מילה במילה טקסטים מתוך חומר לימודי אל המבחן, דבר שהיה אסור על פי הוראות הבחינה. מדובר בפרשייה בה הועמדו לדין לקוחת המשרד וסטודנטים רבים לועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב מאחר והמדובר בפגיעה גבוהה בטוהר הבחינות במיוחד לאור כך שניתנה לסטודנטים את האפשרות בשל משבר הקורונה לבצע מבחן בבית ללא משגיח.

   

  הרשעה בעבירת הונאה בועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב, נחשבת לחמורה מאוד ובצידה הרחקה מהאוניברסיטה לשני סמסטרים כעונש מינימום על פי תקנון המשמעת.מכאן החשיבות גם לייצוג מקצועי על ידי עו"ד בועדת משמעת.

   

  הסטודנטית הגיעה אל משרדנו, וגוללה את הסיפור הטראגי בו נטען כי המדובר במבחן עם חומר סגור ונטען כי העתיקה מילה במילה מתוך מצגות הקורס וחומר לימודי, דבר שנאסר במפורש. כמו כן, מדובר בפרשייה רחבה בה סטודנטים רבים קיבלו כתב קובלנה על בעבירת משמעת על הונאה במבחן הבית, שכן מדוברת במתוכנת מבחן חדשה לגמרי וזאת בשל כך שהוא התקיים בבתים לאור מגפת הקורונה והסטודנטים למעשה היו ללא השגחה.

   

  משרדו של עו"ד אלון שליכטר, אסף את שלל הראיות הרלוונטיות לנושא לרבות טיעונים משפטיים כבדי משקל והכנת התיק לייצוג בפני ועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב, לשמחתה של הסטודנטית, ועדת משמעת של אוניברסיטת תל-אביב בצעד אמיץ קיבלה את הטיעונים המשפטיים והעובדתיים שהעלנו, וזיכתה את הסטודנטית מעבירת משמעת של הונאה והרשיעה אותה בעבירה של הפרת הוראות בחינה בלבד ועל כן לא הורחקה ואף לו ליום אחד מהאוניברסיטה.

   

  בנוסף, במקרה זה הטיעונים של משרדנו למעשה הוביל לזיכוי רוחבי של סטודנטים רבים, אף שלא היו מיוצגים על ידי המשרד, דבר אשר אף מקבל משנה תוקף לחשיבות של הכנה נכונה לועדת משמעת במסגרת הטיעונים המשפטיים.

  להלן תמצית החלטת הממונה על המשמעת באוניברסיטת תל אביב מיום 04.06.2020:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 12

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין