משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  זיכוי סטודנטית בעבירה של אי ציות למשגיח וביטול עונש ההרחקה ופסילת הקורס באוניברסיטת אריאל בשומרון

  5
  (1)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  סטודנטית באוניברסיטת אריאל בשומרון, הוזמנה לועדת משמעת עקב כך שיצאה לשירותים פעמיים וזאת בניגוד לתקנון המשמעת, אשר מורה על היתר לצאת פעם אחת בלבד.

  בפני ועדת המשמעת התייצבה הסטודנטית לבדה, וניסתה לשכנע אותם כי לא ביצעה עבירת משמעת, אך למרבה הצער החליטו להרחיקה לסמסטר שלם וכן לבטל את הקורס אותו למדה וכן את הבחינה.

  מיד עם ההחלטה הקשה כנגדה , פנתה אל משרדנו לייצוג בערעור על ועדת המשמעת.

  ההחלטה להרחיקה ולבטל את הקורס מול העבירה שלכאורה ביצעה, היה לטעמנו קיצוני, ועל כן בחרנו לערב את התקשורת וכן התאחדות הסטודנטים הארצית.

  משרדנו, באמצעות עו"ד אלון שליכטר, אשר ייצג את הסטודנטית בועדת המשמעת לערעורים, טען כי אומנם היציאה לשירותים מעבר לפעם אחת אסורה על פי התקנון. יחד עם זאת נטען כי מדובר בדרישה לא מידתית אשר האכיפה בגינה והעמדה לדין משמעתי צריכה להתבצע במקרים אחרים, אשר שונים לחלוטין מנסיבות העניין במקרה שלנו.

  לשמחתנו ולאחר דיון ארוך ופריסת מלוא הטיעונים המשפטיים, בית הדין לערעורים על ועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון, החליט בית הדין לזכות את הסטודנטית מעבירה של אי ציות להוראות משגיח לגבי ההתנהגות של היציאה לשירותים ולהרשיעה בעבירה מופחתת של התנהגות לא נאותה כלפי המשגיחה בלבד, ומשכך לבטל את עונש פסילת הקורס וביטול ההרחקה לסמסטר.

  להלן, עיקרי החלטת בית הדין לערעורים בועדת המשמעת באוניברסיטת אריאל בשומרון (חלק מהפרטים חסויים מפאת צנעת הפרט):

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 1

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין