משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

מהירות מופרזת 157 קמ"ש ללא פסילה וללא נקודות

0
(0)

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

הסדר טיעון מקל בדו"ח מהירות מופרזת ללא פסילה וללא נקודות

נהג כבן 40 הואשם בנהיגה במהירות מופרזת באזור כביש 5, זומן לבית המשפט לתעבורה לאחר שנמדד באמצעות ממל"ז (מד מהירות לייזר) על ידי שוטר תנועה כאשר נמדד נוהג במהירות של 157 קמ"ש.

הנהג הגיע אל משרדנו כאשר חששו האמיתי כי רישיונו ישלל לתקופה ארוכה, בעיקר נוכח העובדה כי הוא משתמש ברכבו לעבודתו באופן יומיומי והדבר יוביל לפיטוריו וכן כל נקודה תעמיד אותו בסיכון לשלילה עתידית מאת משרד הרישוי.

לאחר קבלת הייצוג על ידי הנהג, משרדנו למד את חומר החקירה וממנו עלה פגמים של ממש בדו"ח המהירות, אשר הובילו להסדר טיעון מקל תוך שינוי סעיף העבירה מ 10 נקודות לעבירה ללא נקודות בכלל וללא פסילה בפועל!

להלן עיקרי פרוטוקול הדיון וההסדר שגובש 

 

סעיף העבירה מהירות בלתי סבירה במקום מהירות של 157 קמ"ש – 0 נקודות

 

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין