משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  מעשה מגונה

  0
  (0)

  מעשה מגונה היא עבירת מין חמורה. עבירות מין כוללות עבירות רבות ומגוונות וכל עבירה מכילה בתוכה יסודות שונים ומגוונים, עבירת המעשה מגונה מכילה בתוכה מספר עבירות שונות שלכל אחת יסודות שונים וכן חומרת ענישה המשתנה בין מעשה למעשה. מהי עבירת מעשים מגונים? הכירו את עורך הדין אלון שליכטר, המתמחה בעניינים פלילים ובעל ניסיון רב בגין עבירה זו.

   

  מהו מעשה מגונה?

  חוק העונשין קובע כי מעשה מגונה הוא כל מעשה שנעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים. מכך אנו למדים שבשביל שמעשה ייחשב למעשה מגונה חייב להתקיים יסוד המכיל בתוכו אקט המכיל אופי מיני. אחרת – לא תקום עבירה. מעבר לכך, המחוקק קבע ענישת מקסימום של 3 שנות מאסר לעבירת מעשה מגונה.

  • מעשה מגונה בכוח – חוק העונשין קובע כי מעשה מגונה שנעשה תוך שימוש בכוח או הפעלת אמצעי לחץ אחרים, כלפי האדם או כלפי זולתו עונשו עד 7 שנות מאסר. בעבירה זו קבע המחוקק אף ענישת מינימום שלא תפחת מרבע העונש המקסימאלי שנקבע בחוק וחריגה מהענישה המינימאלית הזו צריכה להיות מטעמים מיוחדים שיירשמו.
  • מעשה מגונה בנסיבות אינוס – עבירת מעשה מגונה שהתקיימה תוך התקיימות אחת מהחלופות הבאות דינה עד 7 שנות מאסר. גם כאן קבע המחוקק מינימום ענישה שלא תפחת מרבע העונש המקסימאלי שנקבע בחוק וחריגה מכך צריכה להיות מטעמים מיוחדים שיירשמו.

   

  סיוע מקצועי במקרה של עבירת מעשה מגונה

  לאור חומרת הענישה וההתייחסות הרצינית והמחמירה לעבירות מין בכלל ולעבירת מעשה מגונה על שלל גווניה וצורותיה בפרט, חשוב ואף הכרחי להיוועץ ולהסתייע בעורך דין פלילי הבקיא ברזי המשפט הפלילי בטרם ימסור חשוד את גרסתו בפני חוקרי המשטרה בחשד לביצוע עבירת מעשה מגונה. משרד עורכי הדין בניהולו של עו"ד אלון שליכטר מספק שירות ברמה גבוהה, תוך בניית אסטרטגיה מדויקת וליווי צמוד של הלקוח והכל עד לסיום ההליך והכל תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מעשה מגונה בקטין

   מעשה מגונה בקטין או כלל עבירות מין כוללות עבירות רבות ומגוונות, וכל עבירה מכילה בתוכה יסודות שונים ומגוונים, כאשר עבירת המעשה המגונה בקטין מכילה בתוכה מספר עבירות שונות שלכל אחת יסודות שונים וכן חומרת ענישה המשתנה בין מעשה למעשה. מהי עבירת מעשה מגונה? מה כדאי לנו לדעת? הכירו את עו"ד אלון שליכטר, העוסק בייצוג עבירות פליליות ובניהן עבירות מין.

   מה חשוב לזכור לגבי עבירות של מעשה מגונה

   עבירת מעשה מגונה היא עבירה פלילית, על כל המשתמע מכך. חשוב ביותר ואף קריטי לקבל ייעוץ של עורך דין עבירות מין סמוך ככל הניתן לביצוע העבירה (לכל המאוחר – לפני ההיענות להזמנה לחקירה בתחנת המשטרה!). הדבר הכרחי ויכול למנוע מכם כניסה למצבים, שמרגע שההליכים נגדכם מתחילים לנוע, יהיה לכם קשה מאד להיחלץ מהם! הסתייעו בייצוגו של עורך הדין אלון שליכטר המנוסה והבקיא בתחום מזה שנים רבות של הצלחה.

   מעשה מגונה בקטין – מהו מעשה מגונה?

   חוק העונשין קובע כי מעשה מגונה הוא כל מעשה שנעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים. מכך אנו למדים שבשביל שמעשה ייחשב למעשה מגונה חייב להתקיים יסוד המכיל בתוכו אקט המכיל אופי מיני, אחרת לא תקום עבירה. נציין כי המחוקק קבע ענישת מקסימום של 3 שנות מאסר לעבירת מעשה מגונה.
   בכל הנוגע אל מעשה מגונה בכוח, חוק העונשין קובע כי מעשה מגונה שנעשה תוך שימוש בכוח או הפעלת אמצעי לחץ אחרים, או תוך איום באחד מאלה, כלפי האדם או כלפי זולתו עונשו עד 7 שנות מאסר. בעבירה זו קבע המחוקק אף ענישת מינימום שלא תפחת מרבע העונש המקסימאלי שנקבע בחוק וחריגה מהענישה המינימאלית הזו צריכה להיות מטעמים מיוחדים שיירשמו.
   ובכל הקשור אל מעשה מגונה בנסיבות אינוס, עבירת מעשה מגונה זו שהתקיימה תוך התקיימות אחת מהחלופות הבאות, דינה עד 7 שנות מאסר:

    

   • כשההסכמה למעשה הושגה במרמה ביחס למיהות העושה או לחלופין למהות המעשה.
   • כשהאישה היא מתחת לגיל 14 שנים.
   • תוך ניצול מצב של חוסר הכרה בו שרויה האישה, או מצב אחר המונע ממנה לתת הסכמה חופשית.
   • תוך ניצול היותה חולת נפש או לקויה בשכלה אם בשל מחלתה או בשל הליקוי בשכלה לא היתה הסכמתה לבעילה הסכמה חופשית.

    

   גם כאן קבע המחוקק מינימום ענישה שלא תפחת מרבע העונש המקסימאלי שנקבע בחוק וחריגה מכך צריכה להיות מטעמים מיוחדים שיירשמו.

   עוד בבלוג

   שימוש בכוח בחקירה במשטרה לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 שימוש חוקר בכוח בחקירה משטרתית לצורך נטילת טביעת-אצבע הנדרשת לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים לאחרונה יותר ויותר במהלך חקירה משטרתית נעשה שימוש בראיות שהופקו מחיפושים במכשיר הטל...

   המשך קריאה

   עורך דין צבאי

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 זומנת לחקירה במצ"ח או הוגש נגדך כתב אישום - פנה באופן מיידי 24/7 אל עורך דין צבאי אלון שליכטר, למתן ייצוג וליווי איכותי ומקצועי בהליך מול מצ"ח והפרקליטות הצבאית  למערכת המשפט...

   המשך קריאה

   גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 סעיף 304 לחוק העונשין קובע כי הגורם למותו של אדם ברשלנות דינו מאסר 3 שנים ומינימום של 6 חודשי מאסר. מעבר לכך, מי שנאשם בעילה של גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים הוא נהג שבזמני...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין