משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

נהיגה בשכרות ונהיגה בקלות ראש עם תאונה עצמית כאשר הרכב הפוך

0
(0)

5 חודשי פסילת רישיון נהיגה בלבד, בכתב אישום המייחס נהיגה בשכרות ונהיגה בקלות ראש עם תאונה עצמית כאשר הרכב הפוך על הגג.

כנגד לקוח המשרד, הוגש כתב אישום המייחס לו נהיגה בשכרות על פי בדיקת דם, נהיגה בקלות ראש, התנהגות הגורמת לנזק ומהירות בלתי סבירה בתנאי הדרך.

על פי העובדות, נסע הנאשם בכביש מהיר בצפון הגיע לעקומה שם התהפך עם רכבו במעקה הבטיחות ומעוצמת הפגיעה עף לכיוון המעקה הבטיחות בצד השני של הכביש תוך כדי התהפכות. התביעה בתיק זה עתרה למאסר פועל ופסילה ארוכה.

למרות זאת, משרדנו שקד על חומר הראיות, נפגש עם התביעה ואף התיק נקבע להוכחות. בזכות ייצוג המשרד ומחדלי החקירה שהובילו לספק בדבר שכרותו הנהג למרות שמדובר בבדיקת דם, וספקות לגבי אופן התרחשות התאונה, הצלחנו להגיע להסדר מקל של 5 חודשי פסילה בלבד, פסילה על תנאי ומאסר על תנאי, וללא קנס בכלל.

חשוב להדגיש, בהרשעת נהג בעבירת נהיגה בשכרות, תקופת השלילה המינימלית על פי החוק, הינה למשך 24 חודשים וקנס שיכול להגיע לאלפי שקלים, ובעבירות של תאונות דרכים גם עתירת התביעה היא לשלילת רישיון לתקופה ארוכה ואף עונשי מאסר.

התמונות הינן מהאירוע המתואר:

להלן, החלטת בית המשפט:

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

המשך קריאה

סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין