משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

  נהיגה ללא רישיון נהיגה הסדר מקל ללא פסילת רישיון נהיגה

  5
  (6)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ללקוח המשרד יוחס עבירות של פקיעת רישיון נהיגה שכן במשך כ-10 שנים לא היה ברשותו רישיון נהיגה בעקבות חובות גבוהים בהוצאה לפועל, עבירה שבצידה פסילת רישיון נהיגה של לפחות 3 חודשים, עונש מאסר שירוצה בעבודות שירות וקנסות גבוהים. למרות כך, לאחר טיפול משרדנו, הלקוח הצליח להסיר את החובות בהוצאה לפועל, תיקן את הפגם והוציא רישיון נהיגה תקף ולאור הטיעונים של משרדנו הצלחנו להגיע להסדר טיעון מקל עם תביעות תעבורה חדרה אשר בהגינותם הסכימו לענישה ללא פסילת הרישיון וקנס מופחת.

   

  נהיגה ללא רישיון נהיגה

  נהיגה ללא רישיון נהיגה הינה עבירה חמורה לצידה פסילת מינימום על פי החוק של 3 חודשי שלילה וענישה של מאסר בפועל של עד שנתיים, מאסר על תנאי וקנס כספי. מדיניות הענישה של בתי המשפט בעבירה בנהיגה ללא רישיון נהיגה נעה בין שלושה חודשי פסילה ל-12 חודשי פסילה, אף למי שזוהי הפעם הראשונה ועונשים נלווים בדמות מאסר שיכול להיות בעבודות שירות.

  הסדר טיעון מקל נהיגה ללא רישיון נהיגה ללא פסילה

  כאמור משרדנו ליווה את לקוח המשרד בפני בית המשפט והדגיש את החשיבות לתקן את הפגם, קרי החזקת רישיון נהיגה תקף, דבר אשר משפיע באופן דרמטי על שיקול הדעת של התביעה ובתי המשפט בגזירת העונש. לאור כך, הוצגו לתביעות תעבורה המסמכים הרלוונטיים התומכים בנסיבותיו האישיות של לקוח המשרד יחד עם הרישיון התקף ובצעד הוגן ואנושי תביעות תעבורה חדרה הסכימו להגיע להסדר טיעון מקל ללא פסילה בפועל וקנס מתון ע"ס 1,500 ש"ח בלבד. בית המשפט לתעבורה בחדרה, בפני כבוד השופט אלכס אחטר קיבל את הסדר הטיעון המקל.

  להלן תמצית החלטת בית המשפט לתעבורה בחדרה

  סוגי עבירות של נהיגה ללא רישיון נהיגה סעיף 10 א לפקודת התעבורה

  נהיגה ללא רישיון נהיגה משמעותו כ"נהג בלתי מורשה" והמדובר בעבירה חמורה ומוסדרת בסעיף 10א לפקודת התעבורה שקובע כי  לא ינהג אדם רכב מנועי אלא אם הוא בעל רישיון נהיגה תקף לרכב מאותו סוג, שניתן על פי פקודה זו, ולא ינהג אדם אלא בהתאם לתנאי הרישיון זולת אם פוטר מחובת רישיון נהיגה ובמידה שפוטר.

  סוגי העבירות של נהיגה ללא רישיון הנהיגה

  • נהיגה ללא רישיון נהיגה כאשר הנהג לא הוציא מעולם רישיון נהיגה
  • נהיגה ללא רישיון נהיגה בעקבות הגבלתו בשל חובות בהוצאה לפועל
  • נהיגה ללא רישיון נהיגה כאשר נהג נוהג ברכב לא על אותו סוג שהרישיון נהיגה תקף לגביו
  • אי חידוש רישיון נהיגה כאשר הנהג הוציא בעברו רישיון נהיגה תקף אך לא חידש אותו.

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 6

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הצלחות המשרד נוספים

   זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

   המשך קריאה

   סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין