משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  נהיגה תחת השפעת סמים

  0
  (0)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  לקוח המשרד פנה אלינו בשל כך שניתן בעיינו פסק דין שניתן בהעדר ונשלל רישיונו לשנתיים בו הורשע בנהיגה תחת השפעת סמים. לאור כך, הוגשה בקשה מנומקת על ידנו, לביטול פסק הדין שניתן בהעדר ובית המשפט בירושלים קיבל את את הבקשה וביטל את פסק הדין שניתן בהיעדר בשל חשש לעיוות דין ונקבע לשמיעת התיק.

  להלן, החלטת בית המשפט לביטול פסק הדין שניתן בהעדר בנהיגה תחת השפעת סמים וביטול הפסילה לשנתיים:

  כאמור התיק נקבע מחדש ולאחר מו"מ עם התביעה והצגת הכשלים בתיק הגענו להסדר מקל מאוד בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים במסגרתו רישיון הנהיגה שלו ייפסל ל59 יום בלבד!

  להלן, החלטת בית המשפט לפסילת הרישיון למשך 59 יום בלבד (במקום שנתיים) בנהיגה תחת השפעת סמים:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בנהיגה תחת השפעת סמים? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

   

   

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   נהיגה תחת השפעת סמים

   נהיגה תחת השפעת סמים, היא מהעבירות החמורות ביותר המנויות בפקודת התעבורה. הן בתי המשפט והן המחוקק רואים אותה בחומרה רבה וכעבירה שמעידה על מסוכנות רבה של העוברים אותה. עו"ד אלון שליכטר מתמחה בדיני תעבורה ובעניינים פליליים.

   ייעוץ עם עורך דין הבקיא בדיני תעבורה בנושא נהיגה תחת השפעת סמים

   לאור הענישה המכבידה והמשמעותית שקיימת בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים, וכן לאור הצעדים הפוגעניים שעלולים להינקט כנגד נהג כגון פסילה מנהלית ופסילה עד לתום ההליכים, חשוב ואף הכרחי להיוועץ ולהסתייע בעורך דין תעבורה הבקיא ברזי דיני התעבורה. זאת משום שענישה בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים גוררת בצידה עונשים משמעותיים ופסילות ארוכות במיוחד, שיש בהן להשפיע באופן ישיר על פרנסתו ואיכות חייו של הנאשם. משרד עורכי הדין בניהולו של עו"ד אלון שליכטר מתמחה בייצוג בעברות תעבורה בכלל, ובעבירת נהיגה תחת השפעת סמים בפרט. במשרדנו תזכו למענה איכותי, מקצועי ומהיר 24/7.

   נהיגה תחת השפעת סמים – מה קובע החוק, מדוע זה כה משמעותי ומה לגבי הענישה?

   הייחוד בעבירה של נהיגה תחת השפעת סם, היא כי החוק קבע חזקה לפיה ברגע שנמצאים שרידי סם דם בדמו של נהג, הוא נחשב כנוהג תחת השפעת סם, ללא קשר לריכוזו בדם. זאת, לעומת עבירה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, לפיה אדם ייחשב כנוהג בשכרות רק אם יהיה בדמו מעל 240 מיקרוגם אלכוהול בליטר דם (נכון לכתיבת שורות אלו).

   מדוע נתון זה משמעותי? הדבר נובע מכך ששרידי סם יכולים להותיר סימן בדמו של נהג, עד שלושה שבועות לאחר השימוש. כך, גם אם חלפו שבוע או שבועיים מאז הנהג השתמש בסם, הבדיקה יכולה להראות ולהצביע על שרידי סם.

   עוד יצוין כי עד תיקון הפקודה בשנת 2005, כדי להרשיע נאשם, היה על התביעה להוכיח שהשימוש בסם השפיע באופן מהותי על אופן הנהיגה. מאז תיקון החוק, אשר החמיר עם ציבור הנהגים מתוך רצון להגביר אכיפה ולהטיל מורא, נטל ההוכחה לכך שהסם לא השפיע על הנהיגה מוטל על הנהג.

   הענישה: לבית המשפט לתעבורה ישנה סמכות ענישה רחבה ומגוונת הכוללת רכיבי ענישה מסוג מאסר בפועל, מאסר על תנאי, פסילה בפועל, פסילה על תנאי, התחייבות כספית וכן הטלת קנסות כספיים. יש לשים לב שהרשעה בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים גוררת עימה ענישת מינימום הכוללת פסילה בפועל לשנתיים.

   עוד בהצלחות המשרד

   ערעור על הפסקת הלימודים לצמיתות התקבל הסטודנטית שבה לספסל הלימודים

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו ייצג סטודנטית בערעור על החלטה על הפסקת לימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון סטודנטית בבית הספר לרפואה באוניברסיטת אריאל קיבלה החלטה של ועדת הוראה על הפסקת הלימודים וזאת ע...

   המשך קריאה

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין