משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

סגירת תיק בחוסר אשמה בסחר בסמים

0
(0)

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

לקוח המשרד נחקר בחשד לביצוע עבירות של סחר בסמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית. הלקוח מהרגע הראשון עמד על חפותו באירועים שיוחס לו. בעקבות התערבות המשרד נסגר התיק מבלי להעמידו לדין פלילי בבית המשפט והתיק נסגר בחוסר אשמה.

מיד לאחר החקירה, נכנס הלקוח תחת ייצוג משרדנו, בו טען מהרגע הראשון לחפותו.

טרם הגשת הבקשה ליחידה החוקרת ולתביעות תל-אביב, המשרד ניתח את האירוע מבחינה משפטית בה יוחס לו בין היתר את עבירות הסמים מכוח החזקה הקונסטרוקטיבי בחוק.

לידיעת הקוראים "החזקה קונססטרוקטיבית" – על פי החוק הגדרת "החזקה" בחוק העונשין, עשוי אדם להיחשב כמחזיק, גם אם אינו בעל השליטה – החזקה זו היא פיקטיבית ומיוחסת. תנאי להפעלת ההגדרה הוא, כי לפחות אחד מבני החבורה יהיה מחזיק החזקה "אמיתית" בחפץ", שאר בני החבורה ייחשבו כמחזיקים אם ההחזקה האמיתי היא בידעתם והסכממתם – הסכמה לעניין זה עניינה הידברות מוקדמת או עסק משותף או כיוצא בזה בין בני החבורה.

לשמחתו של הלקוח, שלוחת תביעות תל-אביב, החליטה בצעד שלא מובן מאליו, במיוחד לאור אופי העבירות המיוחסות, לסגור את החקירה בעילת "העדר אשמה" כך לא נשאר זכר לרישום כלשהו ונמחק לחלוטין מהרישום הפלילי והמשטרתי.

להלן, החלטת שלוחת תביעות תל-אביב מרכז בדבר סגירת התיק בהיעדר אשמה:

s

במידה וזומנתם לחקירה, נעצרתם או הוגש כנגדכם כתב אישום על סחר בסמים, החזקת סמים, תיווך סמים, ייבוא סמים משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר זמין למענה 24/7 וניתן ליצור קשר>>>

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

המשך קריאה

סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין