משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  סגירת תיק ועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב מחוסר אשמה

  5
  (10)
  למשרדנו הגיעו מספר סטודנטים אשר לומדים באוניברסיטת תל אביב, אשר נחשדו בעבירת הונאה והעתקה בבחינה שהתקיימה בבית בשל נגיף הקורונה, דבר אשר הוכחש על ידם, והועברה לרשויות השיפוט של האוניברסיטה ועמדו בפני ועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב.
  על פי כתב הקובלנה נטען כי הבחינה הייתה בחומר סגור עם מצלמות פתוחות וכי עלה שהבחינות שהגישו הסטודנטים תשובות כמעט זהות. לאור כך, פנו הסטודנטים למשרדו של עו"ד פלילי אלון שליכטר לייצוג בהליכי ועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב, משרדנו אסף את מכלול הנתונים הרלוונטיים לאירוע, לרבות נסיבות המקרה והן נסיבותיהם האישיות, ופנה באופן מיידי לגורמים הרלוונטים באוניברסיטת תל-אביב תוך בקשה מפורטת ומנומקת לגניזת התלונה ואי העמדתה של הסטודנטים לוועדת משמעת וסגירת התיק בחוסר אשמה!
  רשויות השיפוט באוניברסיטת תל-אביב, קיבלו את טענות המשרד ובהחלטה הגונה הורו על גניזת התלונה בחשד להונאה כנגדם, דבר שניקה את שמם הטוב ומנע את המעמד בהליך מול ועדת המשמעת ובכך למעשה יכולים הסטודנטית להמשיך בקורס ובתואר בכבוד ללא הכתמת שמם.
  יובהר, כי במידה והסטודנטים היו עומדים לועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב מדיניות הענישה הנוהגת בעבירות של הונאה והעתקה בבחינה עומדת לכל הפחות להרחקה מהלימודים לתקופה של שנה, ביטול הקורס וביטול הבחינה ועונשים נלווים לרבות רישום אודות ההרשעה המשמעתית בגיליון הציונים מה שהיה גורם לכך מלבד עונש ההרחקה החמור, רישום בגיליון ציונים למעשה חשוף בפני כל מוסד או גורם אחר.

  להלן, החלטת רשויות המשמעת באוניברסיטת תל-אביב: 

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

   

   

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 10

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין