משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

  סגירת תיק משמעתי באוניברסיטה העברית מחוסר אשמה בחשד לעבירת הונאה בבחינה

  5
  (7)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  למשרדנו הגיעה סטודנטית אשר לומדת באוניברסיטה העברית בירושלים, במסגרתו נחשדה בעבירת הונאה בבחינה שהתקיימה בבית בשל נגיף הקורונה, דבר שהוכחש על ידה. טרם ההליך בועדת משמעת באוניברסיטה העברית, ישנו הליך בירור שמתקיים שבו אין זכות ייצוג ועל כן פנתה לייעוץ והכוונה במשרדנו על מנת להדוף את החשדות החומרים כנגדה.
  כאמור, הסטודנטית, טרם הגעה להליך הבירור, בו אין זכאות לייצוג, כך על פי תקנון ועדת המשמעת באוניברסיטה העברית, פנתה למשרדנו לקבלת ייעוץ והכנה לשיחת הבירור. משרדנו אסף את מכלול הנתונים הרלוונטיים לאירוע, עליהם קיבלה הסטודנטית הכנה וייעוץ טרם שיחת הבירור.
  בשיחת הבירור מסרה הסטודנטית גרסה בה הדפה את הטענות החומרים בחשד להונאה, ובעקבות ההכנה והייעוץ של משרדנו, הוחלט לסגור את התלונה המשמעתית כנגדה ללא כלום, ולמעשה ללא אשמה כלל, ואף תוך התנצלות של האוניברסיטה העברית על אי הנעימות שנגרמה לסטודנטית בעניין.
  יובהר, כי במידה והייתה עומדת לועדת משמעת באוניברסיטה העברית הייתה הסטודנטית צפויה לכל הפחות להרחקה מהלימודים, ואף לרישום אודות ההרשעה המשמעתית בגיליון הציונים מה שהיה גורם לכך מלבד עונש ההרחקה החמור, רישום בגיליון ציונים למעשה חשוף בפני כל מוסד או גורם אחר.
  להלן, החלטת יו"ר הועדה באוניברסיטה העברית: 

   

   

  להלן, הבעת תודה מהסטודנטית על הייעוץ בתיק:

   

   

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

   

   

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 7

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הצלחות המשרד נוספים

   זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

   המשך קריאה

   סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין