משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

  סגירת תיק משמעתי באוניברסיטת תל אביב מחוסר אשמה בחשד לעבירת הונאה בבחינה

  5
  (8)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים – מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  למשרדנו הגיעה סטודנטית אשר לומדת באוניברסיטת תל אביב, במסגרתו נחשדה בעבירת הונאה בבחינה שהתקיימה בבית בשל נגיף הקורונה, דבר אשר שהוכחש על ידה, הועברה לרשויות השיפוט של האוניברסיטה ועמדה בפני ועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב.
  לאור החשדות החמורים שהופנו כלפיה, הציון בקורס עליו נחשדה עוכב והלכה למעשה עיכב גם את זכאותה לתואר במשך זמן רב. לאור כך, פנתה הסטודנטית למשרדו של עו"ד פלילי אלון שליכטר לייצוג בהליכי ועדת המשמעת באוניברסיטת תל-אביב, משרדנו אסף את מכלול הנתונים הרלוונטיים לאירוע, לרבות נסיבות המקרה והן נסיבותיה האישיות, ופנה באופן מיידי לגורמים הרלוונטים באוניברסיטת תל-אביב תוך בקשה לגניזת התלונה ואי העמדתה של הסטודנטית לועדת משמעת.
  רשויות השיפוט באוניברסיטת תל-אביב, קיבלו את טענות המשרד ובהחלטה הגונה הורו על גניזת התלונה בחשד להונאה כנגדה, דבר שניקה את שמה הטוב ומנע את המעמד בהליך מול ועדת המשמעת ובכך למעשה יכול הסטודנטית לסיים את התואר בכבוד ללא הכתמת שמה.
  יובהר, כי במידה והייתה עומדת לועדת משמעת באוניברסיטת תל-אביב הייתה הסטודנטית צפויה לכל הפחות להרחקה מהלימודים, ואף לרישום אודות ההרשעה המשמעתית בגיליון הציונים מה שהיה גורם לכך מלבד עונש ההרחקה החמור, רישום בגיליון ציונים למעשה חשוף בפני כל מוסד או גורם אחר.

  להלן, החלטת רשויות המשמעת באוניברסיטת תל-אביב: 

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בועדת המשמעת? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

   

   

  ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 8

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הצלחות המשרד נוספים

   זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

   המשך קריאה

   סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין