משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

סגירת תיק פלילי בחשד לאונס וביצוע מעשה סדום

0
(0)

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373

לקוח המשרד נחקר בחשד לביצוע מעשה אונס וביצוע מעשה סדום בבת זוגו. הלקוח מהרגע הראשון עמד על חפותו באירועים שיוחס לו. בעקבות התערבות המשרד נסגר התיק מבלי להעמידו לדין פלילי בבית המשפט.

מיד לאחר החקירה, נכנס הלקוח תחת ייצוג משרדנו, בו טען מהרגע הראשון לחפותו, וכי המדובר בעלילת שווא.

טרם הגשת הבקשה לפרקליטות בדבר סגירת התיק, המשרד איתר מסמכים וראיות נוספות אשר יאשרו את גרסתו ויפרכו את גרסת השווא של המתלוננת, אשר הייתה בלשון זהירה מתוכננת ומתוזמנת, תוך ניצולו ובכוונתה היה לבצע מסע נקם כנגדו והוצאת כספים.

לשמחתו של הלקוח, פרקליטות מחוז מרכז, החליטה בצעד שלא מובן מאליו, במיוחד לאור אופי העבירות המיוחסות, לסגור את החקירה וזאת ללא העמדה לדין פלילי.

להלן, החלטת פרקליטות מחוז מרכז בדבר סגירת התיק:

ראיון עם עו"ד פלילי אלון שליכטר, בנושא תלונת שווא בתוכנית פרקליטים עד הבית בערוץ רשת 13:

במידה וזומנתם לחקירה, נעצרתם או הוגש כנגדכם כתב אישום על עבירות מין, אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה ואו הטרדה מינית משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר זמין למענה 24/7 וניתן ליצור קשר>>>

לייעוץ מיידי
חייגו 054-6762373


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין