משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  סגירת תיק פלילי בעבירת זיוף חתימה ושימוש במסמך מזויף

  5
  (10)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   

  לקוח המשרד, בשנות ה-30 לחייו אשר נמצא בתהליך גירושין מכוער במסגרתו המתלוננת, פרודתו, נוקטת בשיטת הגשת תלונות למשטרת ישראל על בסיס קבוע, במסגרתם אף נעצר ולאחרונה הוגשה על ידה תלונה ממנה עולה כי לקוח המשרד זייף את החתימה שלה והשתמש במסמך מזויף על מנת להוציא את עצמו מחשבון הבנק המשותף שלהם. בעקבות ייצוג משרדנו, לרבות ייעוץ והכנה טרם החקירה המשטרתית הוחלט בפרקליטות מחוז מרכז לקבל את טענותינו ולהורות על סגירת התיק נגדו ומבלי להעמידו לדין פלילי.

  כאמור לקוח המשרד זומן לחקירה משטרתית בתחנת משטרה במרכז הארץ בחשד לעבירות פליליות של זיוף חתימה ושימוש במסמך מזויף, שהינן עבירות מרמה, שהחוק קובע בגינן שנה עד 5 שנות מאסר בהתאם לנסיבות וככל ויש כוונה לעשות שימוש במסמך המזויף.

  בטרם החקירה המשטרתית, אסף המשרד את האינפורמציה הדרושה ללקוח המשרד על מנת שזה יציג בפניהם את סדר התרחשות הדברים בצורה הברורה ביותר תוך הצגת המסמכים הרלוונטיים על מנת להפריך את התלונה הזדונית של המתלוננת.

   

  לקוח המשרד כמובן הכחיש את הטענות שהעלתה המתלוננת כלפיו, וכי מדובר למעשה בשימוש ציני בהליך הפלילי כמנוף לחץ וניסיון להשיג יתרון לא לגיטימי בהליך הגירושין שמתנהל במקביל תוך הסבר לפעולות שביצע וכי תלונתה הינה מגמתית ומופרכת לחלוטין.

   

  בהגינותה פרקליטות מחוז מרכז החליטה לקבל את טענותיו ולסגור את תיק החקירה ובכך להביא לתוצאה צודקת בעבור לקוח המשרד ולהימנע מהעמדה לדין בעבירות מרמה חמורות ולסיכון עונשי של מאסר בפועל.

  להלן הודעת פרקליטות מחוז מרכז על סגירת התיק הפלילי

  אנחנו כאן, בכל שעה 24/7, אל תתפשרו אל חירותכם וזכותכם להתייעץ עם עורך דין פלילי טרם חקירה משטרתית!

   

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.

   

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 10

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין