משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

סגירת תיק בתאונת דרכים קטלנית

0
(0)

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

הודעת הפרקליטות על אי העמדה לדין של לקוח המשרד בתיק של תאונה קטלנית בו למרבה הצער אדם קיפח את חייו ואדם נוסף נפצע באורח קשה, כאשר שניהם רכובים על אופניים חשמליים בכביש מהיר.

באותו אירוע, המשרד ליווה את הנהג מהרגע הראשון, תוך ירידה פיזית לזירת התאונה יחד עם בוחן תנועה מומחה שעובד בשיתוף פעולה עם משרדנו.

טרם החקירה המשטרתית, כמובן לקוח המשרד קיבל ייעוץ משפטי, אשר סייע לו במסירת גרסתו ליחידה החוקרת, תוך הכנתו המנטלית לפני החקירה המשטרתית, במיוחד לאור המראות הקשים והטראומה אותה חווה באותה עת בעקבות התאונה.

משרדנו מברך על החלטת פרקליטות מחוז תל-אביב, לסגור את התיק, דבר שהיה ברור לנו מתחילת החקירה, כי ללקוח המשרד לא היה אחריות לתאונה המצערת.

מכאן אנחנו גם שולחים תנחומים למשפחתו של של המנוח וכן איחולי רפואה שלמה לנפגע הנוסף בתאונה.

ולסיום, למרבה הצער העדר התשתיות לנסיעת אופניים חשמליים במקומות מוסדרים, יוצרים חיכוך לא בריא, דבר היוצר סיכון מיותר ומוביל לתאונות קטלניות רבות. טוב תעשה הממשלה וראשי הערים וירימו פרוייקט לאומי לטובת העניין.

קישור לכתבה בעניין האירוע באתר ווינט  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5474287,00.html

נסיעה בטוחה וזהירה!!

אנחנו כאן, בכל שעה 24/7, אל תתפשרו אל חירותכם וזכותכם להתייעץ עם עורך דין פלילי טרם חקירה משטרתית!

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

 


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

ועדת משמעת אוניברסיטת בר-אילן – ערעור התקבל וביטול הרחקה בפועל וזיכוי מעבירה

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 משרדנו הגיש ערעור על פסק דינה של ועדת המשמעת של אוניברסיטת בר-אילן, במסגרתו הורשע הסטודנט בעבירות של החזקת טלפון נייד בבחינה בניגוד, אי-ציות להוראות של משגיחה בבחינה והתנהגות...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין