משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

  עבירות מין באינטנרט כלפי סוכנים – מאסר על תנאי בשל שיקולי שיקום

  0
  (0)

  לייעוץ מיידי
  חייגו 054-6762373

  לקוח המשרד נאשם בכתב אישום חמור במספר עבירות מין באינטרנט כלפי סוכנים משטרתיים. בין היתר בעבירות של ניסיון למעשה מגונה, מספר עבירות של הטרדה מינית והחזקת חומר תועבה. משרדנו ליווה את הנאשם החל משלב החקירה ולאחר הליך שיקום ארוך, בית משפט השלום בירושלים, קיבל את טענות המשרד והטיל עליו מאסר על תנאי בלבד יחד עם צו מבחן.

  הנאשם הודה במסגרת הסדר טיעון וכתב אישום מתוקן, במספר עבירות מין באינטרנט כלפי סוכנים אשר התחזו לקטינים. בין היתר, 4 ניסיונות להטרדה מינית, ניסיון למעשה מגונה, הטרדה מינית וכן החזקת חומר תועבה.

  הפרקליטות ביקשו כי נוכח ריבוי העבירות יש להטיל מספר עונשים על כל אחת מהעבירות ולגזור על הנאשם 12 חודשים מאחורי סורג ובריח.

  משרדנו ביקש לאמץ את המלצות שרות המבחן ולחרוג משיקולי שיקום ממתחם העונש ולהטיל על הנאשם מע"ת ומבחן.

  בית המשפט השלום בירושלים קבע כי מתחם הענישה נע בין 8 חודשים ל-18 חודשי מאסר לריצוי בפועל.

  יחד עם זאת, לאור זאת שהנאשם הביע חרטה עמוקה על מעשיו, והשקעה ממשית בהליך טיפולי לא קל הוחלט לחרוג מהמתחם משיקולי שיקום. עוד מציין בית המשפט כי לאור נסיבותיו של הנאשם יש לחרוג ממתחם העונש ההולם וזאת גם עקב הסיכוי הממשי לשיקומו של הנאשם (עונש מאסר יסיג לאחור את כל ההליך הטיפולי שעבר במשך שנתיים).

  בסופו של יום, קיבל בית המשפט את המלצת שירות המבחן וטיעוני המשרד וגזר על הנאשם, מאסר על תנאי וצו מבחן למשך 30 חודשים.

  להלן חלק מגזר הדין, מצונזר בשל צנעת הפרט:

  לייעוץ מיידי
  חייגו 054-6762373

  עו"ד אלון שליכטר, מייצג ומלווה חשודים ונאשמים, בכל שלביו של ההליך הפלילי, ובעל ניסיון בייצוג במגוון רחב של עבירות, לרבות עבירות מין באינטרנט, אינוס, מעשה מגונה, הטרדה מינית ועוד. ניתן לפנות בכל עת, המשרד פעיל 24/7 ומייצג בכל הארץ.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   הצלחות המשרד נוספים

   זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

   המשך קריאה

   סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין