משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  עורך דין פלילי מומלץ

  0
  (0)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  איך לבחור עורך דין פלילי מומלץ?

  בחירת עורך דין פלילי נשענת על ההבנה שאתם זקוקים לעו"ד פלילי מנוסה, מקצועי, אנושי אשר חתירה לניצחון והשגת תוצאות הם מעלותיו העיקריות. על עו"ד פלילי יש הרבה אחריות וכל החלטה שיקבל במסגרת הייצוג תהיה השפעה רחבת היקף על ההליך המשפטי ולכן יש לבחור עורך דין פלילי מומלץ על ידי מספר נתונים עיקריים: התמחות בלעדית בתחום, ניסיון משפטי, הצלחות, ביקורת גולשים והמלצות. והאם צריך עו"ד פלילי מפורסם?

  התמחות בלעדית – עורך דין פלילי

  כמובן שעליכם לבדוק האם עורך הדין עוסק בתחום הפלילי כתחום עיסוק של משרדו או שמדובר בתחום שהינו רק חלק מתחומי העיסוק של משרדו. ברור כאשר מדובר בעורך דין פלילי מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי מנוסה שזהו תחום עיסוקו הראשי והבלעדי.

  הניסיון המשפטי

  עו"ד פלילי מנוסה שצבר ייצוג משפטי במגוון סוגי תיקים בתחום הפלילי, יש סיכוי גבוהה יותר שניסיונו המשפטי כמו גם היצירתיות, הכרת השופטים, הצד שכנגד התביעה המשטרתית והפרקליטות גבוהה וכך למעשה יוכל לתעל את היכרותו עם המערכת המשפטית כמו גם את כליו המקצועיים שמושפעים מידע מקצועי רב שנצבר לאורך השנים. בבחירת עורך פלילי מומלץ לבדוק האם הניסיון המשפטי שלו תואם את תחום הייצוג לו את זקוקים, לא תמיד כל עו"ד פלילי עוסק בכל העבירות או יש לו את הניסיון המתאים לייצג בעבירה בה אתם צריכים ייצוג ולכן יש לבדוק זאת.

  הצלחות

  כמובן בבחירת עורך דין פלילי מומלץ לבדוק האם יש לו הצלחות בתיקים, נתון זה חשוב על מנת לבדוק האם ההצלחות שלו הם לאורך זמן ואף לאחרונה, לשאול אותו על הצלחה או על תיק דומה שהוא ייצג בו אשר תואם את המקרה בו אתם זקוקים לייצוג.

  ביקורת גולשים והמלצות

  עוד נתון בבחירת עורך דין פלילי מומלץ לבצע סקירה ברשת אודות ביקורת גולשים ולקוחות, מומלץ לבדוק במספר מקורות לרבות גוגל ופייסבוק, באתרים אלו לרוב רמת האמינות של הביקורות גבוהה ולכן אפשר בהחלט להסיק לחיוב או לשלילה טרם שכירת שירותיו של עו"ד פלילי.

  עו"ד פלילי מפורסם

  כאשר חברות היח"צ פתחו את שעריהם הם לא תיארו כמה עבודה יהיה להם בתחום עריכת הדין, לכן בחירת עו"ד מפורסם לא תמיד מעידה על ניסיונו והמקצועיות המשפטית שלו, לרוב אלו משרדים גדולים שלאו דווקא עוסקים בתחום הפלילי כתחום עיקרי, לפעמים גם ישנו ריחוק בין המשרד לעו"ד שמייצג על ידי כך שהעו"ד הפלילי המפורסם אינו מייצג אותך בפועל אלא המתמחה או העו"ד השכיר שלו וכמובן על כל הפרסום הזה מישהו צריך לשלם ולכן ישנו סיכויי ששכר הטרחה יהיה גבוהה יותר בשל כך.

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בתחום הפלילי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

   


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד במאמרים מקצועיים

   שימוש בכוח בחקירה במשטרה לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 שימוש חוקר בכוח בחקירה משטרתית לצורך נטילת טביעת-אצבע הנדרשת לצורך פתיחת מכשירים סלולאריים לאחרונה יותר ויותר במהלך חקירה משטרתית נעשה שימוש בראיות שהופקו מחיפושים במכשיר הטל...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין