משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  קבלת ערר על החלטת פקיד רישוי נשק – החזרת נשק מהמשטרה

  5
  (1)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  ביטול רישיון נשק – בעקבות חקירה במשטרה ותיק משטרתי סגור

  הלקוח מאבטח ברשות שדות התעופה בשנות ה- 30 לחייו אשר החזיק ברישיון נשק ארגוני, נחשד בפרשיה חמורה בעבירות של סחר בבני אדם, קשירת קשר לביצוע פשע, שימוש לרעה בכוח המשרה, הפרת אמונים, והחזקת תחמושת.

  מיד לאחר מכן, נעצר יחד אנשים נוספים ונפתחה כנגדו חקירה פלילית כי על פי החשד, במסגרת תפקידו הכניס לארץ, גברים ונשים תוך שימוש בכוח הניתן לו מתוקף סמכותו כעובד רשות שלא על פי הנהלים, וכן נתפסו בדירתו תחמושת – דבר שהכחיש מכל וכל!

  בעקבות החקירה המשטרתית, פוטר הלקוח מעבדותו כמאבטח בכיר ברשות שדות התעופה, וקיבל הודעה בכתב בדבר ביטול רישיון לכלי ירייה על פי המלצת משטרת ישראל.

  דחיית בקשה לרישיון נשק ארגוני למרות סגירת התיק

  לאחר האירוע, התיק שנפתח כנגד הלקוח המשרד נסגר ולא הוגש כתב אישום על ידי הפרקליטות. יחד עם זאת, נותר רישום כתיק משטרתי  ובשל כך משטרת ישראל עמדה על סירובה לתת נשק ארגוני וכך גם האגף לרישוי כל ירייה. 

  ערר לממונה על כלי הירייה 

  לאור רוע הגזרה ואי אפשרות הלקוח להתפרנס, שכן עבודתו מאז ומעולם הייתה עם נשק ארגוני, פנה אל משרדו של עו"ד אלון שליכטר, להחזרת רישיון הנשק הארגוני אותו החזיק שנים רבות, להגשת ערר לממונה על כלי הירייה על ההחלטה.

  החלטת הממונה על כלי הירייה

  ביום 12.02.2020, החליט הממונה על כלי הירייה להיענות לנימוקים שנפרסו בערר שהוגש על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר,  וכי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי הלקוח יכול לחדש את רישיון הנשק הארגוני.

   

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה במענה לערר:

  משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג פונים בערר לממונה על כלי הירייה ובעתירות מנהליות לבית המשפט בעניין ביטול רישיון נשק פרטי וארגוני. כמו כן, המשרד מעביר הרצאות מקצועיות בחברות אבטחה ובמוסדות בנושאים של נוהל שימוש בנשק והוראות פתיחה באש ולשון החוק והפסיקה באשר לנושאים כגון: הגנה עצמית, חריגה מהסביר, צורך והגנת בית מגורים. ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא ביטול כלי ירייה וטפסים רלוונטיים במאמר המשרד החזרת רישיון נשק | עורך דין רישיון נשק | רישיון כלי ירי

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 1

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין