משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  ערר שהתקבל על ביטול לרישיון כלי ירייה

  5
  (8)

  ביטול רישיון נשק – בעקבות מידע מתחום הסמים

  לקוח המשרד, מ' תושב צפון הארץ, איש אשר משרת בכוחות הביטחון תקופה ארוכה, משום מקום קיבל הודעה מהאגף על כלי הירייה על ביטול רישיון נשק בעקבות "מידע מתחום הסמים" ובעקבות כך משטרה ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק הפרטי שהיה ברשותו והאגף האגף לכלי ירייה אימץ החלטה זו והורה על ביטול רישיון הנשק הפרטי בסמוך לכך פנה הלקוח אל משרדנו על מנת להגיש ערר דחוף על החלטה זו, שכן רישיון הנשק הפרטי הינו מחזיק שנים רבות מכוח היותו שייך לכוחות הביטחון.

  להלן העתק מהחלטת האגף לכלי ירייה המודיע לביטול רישיון הנשק הפרטי:

  הודעה על ביטול רישיון נשק פרטי – מידע מתחום הסמים

  למרות שלא נפתח כנגד לקוח המשרד תיק חקירה והוא לא היה מעורב בשום עניין בתחום הסמים, רישיון הנשק הפרטי בוטל. משטרת ישראל הביעה את התנגדותה להמשך החזקת רישיון הנשק על ידו וזאת בשל נימוק של מידע מעת האחרונה הקושר אותו לסכסוכים לעבירות סמים ולכן מתעורר חשש למסוכנות בהחזקת הנשק.

  על כן, פעל משרדנו בהליך של ערר לממונה על כלי הירייה לשם החזרת רישיון הנשק הפרטי שהחזיק, במסגרת הבקשה עמד משרדנו על נסיבותיו האישיות של לקוח המשרד והעדר מעורבותו באירוע כזה או אחר מאז ומעולם.

  יובהר כי הליך של החזרת רישיון נשק פרטי כאשר מדובר בעילה של מעורבות באירועי מידע מתחום הסמים, מורכב להשגה, וזאת בשל חוסר הגישה לאותו מידע חסוי ועל כן נדרשת ירידה לפרטים ופריסת מלוא הטענות בצורה מדויקת ולא פעם נזקקים לראיות "הגנה" ותחקיר מקיף בדקדקנות וביסודיות כמו גם לטיעונים המשפטיים.

  להלן חלק מהבקשה שהוגשה על ידי משרדנו:

  החלטת הממונה על כלי הירייה – השבת רישיון הנשק הפרטי

  ביום 26.05.2021, החליט הממונה על כלי הירייה להיענות לנימוקים שנפרסו בערר שהוגש על ידי משרדו של עו"ד אלון שליכטר, וכי משטרת ישראל הסירה את התנגדותה וכי הלקוח יכול לקבל בחזרה את רישיון הנשק הפרטי שלו.

  להלן העתק מהחלטת הממונה על כלי הירייה במענה לערר:

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה. משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בעל ניסיון ומייצג פונים בערר לממונה על כלי הירייה ובעתירות מנהליות לבית המשפט בעניין ביטול רישיון נשק פרטי וארגוני. כמו כן, המשרד מעביר הרצאות מקצועיות בחברות אבטחה ובמוסדות בנושאים של נוהל שימוש בנשק והוראות פתיחה באש ולשון החוק והפסיקה באשר לנושאים כגון: הגנה עצמית, חריגה מהסביר, צורך והגנת בית מגורים. ניתן ללמוד עוד בהרחבה על נושא ביטול כלי ירייה וטפסים רלוונטיים במאמר המשרד החזרת רישיון נשק | עורך דין רישיון נשק | רישיון כלי ירי

   

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 8

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין