משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

  שחרור ממעצר בגידול סמים סחר בסמים והחזקת אקדח

  5
  (16)

  לייעוץ מיידי 24/7
  חייגו 054-6762373

  שחרור ממעצר בעבירות גידול סמים סחר סמים והחזקת נשק

  בעקבות ייצוג משרדנו, בית המשפט השלום בנצרת שחרר במסגרת הצהרת תובע את לקוח המשרד ממעצר עת נחשד בעבירות של סחר בסמים, גידול סמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, החזקת נשק והשמדת ראיות.
  משרדנו ייצג את ב' תושב צפון הארץ, עת נעצר בחשד למספר עבירות שעניינן סחר בסמים, גידול סמים בכמות של כ-2 ק"ג, החזקת סמים מסוג חשיש שלא לצריכה עצמית במשקל של כ-2 ק"ג, החזקת אקדח שלא כדין והשמדת ראיות, בו התקבל ייעוץ טרם חקירה משטרתית על ידי עורך דין פלילי אלון שליכטר ומעצרו שלאחריהם מעצרו הוארך למספר ימים.
  לאחר שתי הארכות מעצר, היחידה החוקרת הגישה הצהרת תובע בה ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של החשוד למשך 5 ימים נוספים וזאת לצורך הגשת כתב אישום ובקשה למעצרו מאחורי סורג ובריח וזאת עד לתום ההליכים המשפטיים.
  משרדנו טען נחרצות בפני בית המשפט כי גם בשלב הצהרת תובע החוק מחייב את הבית המשפט לשקול שחרור וכי למעשה אין אינדיקציה לעבירת הסחר בסמים ואין אינדקציה לידעת החשוד לגבי החזקת הנשק למרות שנתפס בחצר ביתו שכן הקונסטלציה המשפטית נדרשת לייחס לו החזקת נשק, לא מספיק עצם השליטה,(מבחן השליטה) אלא נדרש גם מבחן הידיעה ואין אינדיקציה לכך.
  בית משפט השלום בנצרת השתכנע מהטיעונים שפרס משרדנו וקבע כי אשר לעבירה של יצוא יבוא מסחר והספקה סמים מסוכנים, כפי שציין ב"כ המבקשת בהגינותו לא קיימת אינדיקציה בתיק החקירה בעניין עבירה זו. כך גם בעניין העבירה של החזקת נשק שלא כדין, ציין ב"כ המבקשת כי אלמנט הידיעה לא מתקיים בעניינו של החשוד. לאור האמור, ניתן לקבוע כי התשתית הראייתית הקיימת בתיק דנן ביחס לעבירות הללו, ועוצמתה, מצויות ברף הנמוך ביותר, אם בכלל.
  על כן הורה בית המשפט על שחרורו למעצר בית מלא למספר ימים, היחידה החוקרת לא השלימה על ההחלטה והגישה ערר לבית המשפט המחוזי בנצרת וביקשה לבטל את החלטת בית המשפט השלום ולהותיר את החשוד במעצר, יחד עם זאת לאור הערות בית המשפט המחוזי בנצרת ליחידה החוקרת, מחקה את הערר והחשוד שוחרר!

  להלן, תמצית החלטת בית המשפט השלום בנצרת על החלטת השחרור

  הבנתם שאתם צריכים ייצוג משפטי איכותי בכתב אישום? מוזמנים ליצור קשר עם משרדו של עו"ד אלון שליכטר ונשמח לתאם עמכם פגישה!

  משרד עורך דין פלילי בצפון אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  דרג את העמוד

  ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 16

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  As you found this post useful...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בהצלחות המשרד

   סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בהפרת צו הגנה פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן בזק

   לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373 לקוח המשרד, אדם נורמטיבי, איש עסקים בכיר, תושב ממרכז הארץ, נחקר בתחנת משטרת רחובות בעקבות תלונת גרושתו בגין חשדות לעבירות של הפרת צו הגנה, פגיעה בפרטיות והטרדה באמצעות מתקן ב...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין