משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

הסדר טיעון מקל – תאונת דרכים שגרמה לנזק גוף ורכוש ללא שלילה

0
(0)

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

 

הסדר טיעון מקל בתאונת דרכים שגרמה לנזק בגוף ברכוש – ללא שלילה ותיקון משמעותי בכתב האישום

 

נהג כבן 30 הואשם בגרימת תאונת דרכים בכך שפגע באופנוע ויוחס לו עבירות של אי מסירת פרטים בתאונת דרכים, אי הגשת עזרה לנפגע בתאונה, אי הודעה על התאונה, נהיגה בחוסר זהירות, אי שמירת מרחק והתנהגות הגורמת לנזק.

 

על פי עובדות כתב האישום, כתוצאה מהתאונה מההתנגשות נפל האופנוע שמאלה ופגע בדופן ימין של רכב אחר וכתוצאה מכך נחבל גופו רוכב האופנוע ונזקק לטיפול רפואי וכלי הרכב המעורבים בתאונה ניזוקו.

 

הנהג הגיע אל משרדנו כאשר חששו האמיתי כי רישיונו ישלל לתקופה ארוכה, וזאת בשל כך שבעבירות שיחסו לו בכתב האישום ישנה חובת פסילת מינימום של שלושה חודשים, וכלל הפסילה עותרת לפסילה ארוכה יותר.

 

לאחר קבלת הייצוג על ידי הנהג, משרדנו למד את חומר החקירה וממנו עלה פגמים בחקירה המשטרתית, לרבות לאור כשלים ראייתם, בהם לא היה ניתן להוכיח על אף סרטון בו תועדה התאונה, כי הנהג היה מודע בכלל לתאונה ואחריות קרות התאונה גם מצידו של נהג האופנוע.

 

לאור טענות אלו של המשרד, התביעה בהגינותה קיבלה את את טענותיו ועל הוביל להסדר טיעון מקל תוך תיקון משמעותי של כתב האישום, והסרת העבירות המחמירות, ועל כן גובש הסדר טיעון מקל אשר במסגרתו הוסכם כי רישיונו של הנהג לא ישלל ולו ליום אחד, אותו בית המשפט לתעבורה בתל אביב, אימץ.

 

להלן עיקרי הפרוטוקול מהדיון בבית המשפט לתעבורה בתל-אביב:

לייעוץ מיידי 24/7
חייגו 054-6762373

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 0 / 5. כמות הצבעות 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

הצלחות המשרד נוספים

זיכוי ועדת משמעת אוניברסיטת בן גוריון בעבירת בהונאה במבחן

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   משרדנו ייצג סטודנט בועדת המשמעת של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בחשד לעבירת הונאה במסגרת בחינ...

המשך קריאה

סגירת תיק פלילי בעבירת איומים

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים - מקצועיות, אמינות וחתירה לניצחון! לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   ללקוח המשרד יוחס עבירה של איומים באמצעות נשקו כלפי בן משפחתו יחד עם אחרים, לאחר התערבות משרד...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין