עו"ד פלילי בת"א

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373

המשרד זמין 24/7

משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, מייצג בתחום הפלילי במגוון עבירות לרבות, אלימות, סמים, רכוש הונאה, עבירות מין ועוד. המשרד בעל ניסיון ונותן שירות אישי וליווי לכל אורך ההליך, מייצג בעיקר חשודים ונאשמים נורמטייבים שזהו מפגש ראשון שלהם עם החוק.

אחד מסוגי העבירות הקשות ביותר בספר החוקים, הן עבירות אלימות. מדובר בעבירות שכוללות מנעד רחב מאוד של סוגים, בין היתר עבירות חבלה חמורה, עבירות אלימות מינית, אלימות במשפחה, נזק לרכוש, תקיפה של עובד ציבור ועוד.

בדרך כלל כשאדם חשוד בעבירות אלימות ומורשע בהן, זה יכול להיות כתם לכל החיים, בוודאי אם הוא פונה למקומות עבודה בהם יש צורך להציג גיליון נקי, בלי רישום פלילי ובלי עבר במשטרה. מעבר לכך, עבירות אלימות הן כתם בחברה, ברגע שאנשים יודעים על גורם מסוים שיש בעברו אירועים אלימים פליליים, הם לא ימהרו להתחבר אליו או לרצות להיות בחברתו.

עו"ד פלילי בת"א ובכל מקום אחר, מייצג לא מעט גורמים אשר מתמודדים עם האשמה של עבירות אלימות ובפרט עבירות של חבלה חמורה. צריך לומר, לא תמיד מדובר על אנשים משולי החברה, אנשים שמשתייכים למשפחות פשע או נחשבים לעבריינים. הרבה פעמים מוצא את עצמו עו"ד פלילי בת"א מייצג אנשים מהשורה שחשודים בעבירות אלימות, אומנם זה יכול להיות מפתיע, אך מצד שני, לא פעם זה דווקא מקל ברמה מסוימת על עבודתו.

במידה והתיק מגיע לבית המשפט, עצם זה שמדובר באדם נורמטיבי שאין לו עבירות אלימות בעברו, אין לו רישום משטרתי ומדובר על מקרה יוצא דופן בו הוא היה מעורב, אז קל הרבה יותר לשופט לשפוט אותו בצורה קלה. הרי ברור שלא מדובר על דפוס חוזר וייתכן מאוד שמדובר על עניין שנגרם מסיבות ספציפיות ייחודיות. מה עוד שהרבה פעמים, לגורם כזה קל יותר להביע חרטה על מעשיו וקל יותר להאמין שהוא מתכוון לכך.

עורכי דין בתל אביב שעוסקים בפלילים ובפרט בעבירות אלימות, מוצאים את עצמם לא פעם מייצגים גורמים מסוימים, שהם לא האמינו שהם אכן ייצגו יום אחד. החל מבני נוער, כולל כאלה שנחשבים לילדים טובים, אשר מוצאים את עצמם בסיטואציות אלימות וכן אנשים שיש להם משפחות, עסקים וכדומה. אין פה אמירה שנועדה להקל ראש במקרה או להלבין אותו, אלא רק מסביר כיצד אנשים יכולים להיסחף לסיטואציות שכאלה.

מדוע עבירות אלימות הן דבר שכיח

מחקרים רבים נעשו עם השנים וניסו לבדוק למה יש עבירות אלימות ולמה חלה עלייה בדיווחים על עבירות אלו במהלך השנים. צריך להדגיש, לא מדובר רק בתופעה שנובעת מהשפעות חברתיות או כלכליות, כפי שאנחנו נוטים לחשוב.

לפעמים יש גורמים נוספים שיכולים להשפיע על כך. בין היתר, עצם העובדה שלעיתים רגע לא מכוון, רגע של חוסר שיקול דעת, עלול להוביל לאקט אלים ומפה הדרך מאוד קלה להגיע למצב של האשמה בחבלה חמורה או קלה. זו גם הסיבה שאנשים שלא היינו מצפים מהם להיות חשודים בנושא, מוצאים את עצמם בחדרי חקירות, מלווים בעו"ד פלילי בת"א או בכל עיר אחרת, ולאחר מכן בבית משפט.

נקודה חשובה לפני סיום, חלק מעבודתם של עורכי דין בתל אביב ובכלל, הוא לדאוג למחיקת רישום משטרתי, על מנת לדאוג שהנושא לא ירדוף את הלקוח שלהם. לכן הם גם ייצגו אותו, במקרים רבים אחרי שהמשפט נגמר והוא קיבל את העונש שלו.

אם אתם מחפשים עו"ד פלילי בת"א, מומחה בעבירות אלימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו. עו"ד אלון שליכטר מייצג חשודים ונאשמים רבים בתיקי אלימות, בין אם מדובר באלימות נוער ובין אם מדובר במקרים של אנשים בוגרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום.

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373

המשרד זמין 24/7