עורך דין עבירות סמים

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373

אין זה סוד שבשנים האחרונות, למעשה מאז תחילת שנות האלפיים, יש ניסיון הולך ומתמיד לשנות את החוקים שקשורים לעבירות סמים. ניסיונות אלו מתבצעים לא רק בישראל אלא בכל העולם ויש מדינות שאכן נהגו כך.

צד אחד של ניסיון זה הוא להקשיח את החוק לגבי סוחרי סמים בזמן שיש ניסיון להקל על מי שצורך סמים לשימוש עצמי, מתוך הכרה שאם פוגעים בסוחרים, אז כמות הסמים תפחת ממילא. צד אחר של הניסיון הוא, להכיר בכך שבמקרים מסוימים, למשל בעבירות סמים קלים (קנאביס), המאבק ממילא נכשל ועל כן יש להתיר שימוש בסם זה, אם לא לגמרי אז לפחות באופן מפוקח.

עם זאת, מעמדו של עורך דין עבירות סמים עדיין בטוח. למעשה, אפשר לומר שהוא אפילו התעצם, שכן בעוד מדינות מנסות לשנות את החוקים, לא תמיד, לצערנו, המשטרה פועלת באותו קו. ולכן אנחנו יכולים לראות ניסיון לפתיחת תיק פלילי במשטרה על שימוש בסמים, אף על פי שהמחוקק או השר, קבע מדיניות אחרת לגמרי.

עו"ד עבירות סמים, הוא עו"ד פלילי שמייצג חשודים בעבירות אלו. עבירות סמים מתייחסות לייצור וגידול, יצוא ויבוא, אספקה, החזקה ושימוש עצמי , הדחה קטינים לשימוש ושידול, החזקת כלים ואמצעים לשימוש. אך מעבר לכך, עו"ד עבירות סמים מתעסק גם בצדדים נוספים, למשל, חיפוש לא חוקי שנעשה אצל חשודים, שחרור ממעצר בערבות, מחיקת רישום פלילי ועוד.

מדוע חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד עבירות סמים

בכל סיטואציה בה המשטרה מעורבת ויש חשש לפתיחת תיק פלילי במשטרה, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין אשר ייצג אותנו, אחת כמה וכמה כשמדובר בעבירות סמים. עורך דין עבירות סמים יכול לא רק לייצג אותנו ולהוכיח שלא ביצענו את העבירה או להפחית את רמת העונש שלנו, אלא יתרה מזו, מאחר ולא פעם מדובר בעבירות קלות, בעיקר כשהחשד הוא לשימוש עצמי, הרי שהוא יכול להביא לידי כך שהוא כלל לא נואשם ולא יהיה לנו רישום.

זה תלוי כמובן ביחס שלנו למצב, וכן באופן בו עו"ד עבירות סמים מתנהל. אם הוא ייגש לעניין בנחישות אך בצורה עדינה, לא מתוך כוונה לצאת למאבק נרחב, סיכוי סביר שהמשטרה והפרקליטות יעדיפו לסגור את הנושא מבלי שהוא יגיע כלל לבית משפט או לתיק פלילי. אחת הסיבות שכל הנושא של עבירות סמים קלות עבר שינוי במהלך השנים הוא, הכרה של המדינה שמדובר בתחום שעולה הרבה מאוד כסף ודורש זמן, והרווח ממנו הוא נמוך (אנשים שצורכים סמים קלים לשימוש עצמי, בדרך כלל ממשיכים גם אם הם מואשמים בעבירות סמים קלות).

כיצד שוכרים עו"ד עבירות סמים בתל אביב

לשמחתנו יש לנו את היכולת לשכור עורכי דין עבירות סמים בתל אביב ובמקומות אחרים, אשר יכולים לעמוד לרשותנו כל הזמן. לשם כך עלינו לשכור עורך דין בעל ניסיון בכל הקשור לעבירות סמים, עורך דין שמתמחה בהבדלים בין סוגי הסמים השונים וכן בין ההגדרות השונות על פי חוק לסחר, אחזקה ושימוש או כל הגדרה אחרת שכתובה בספר החוקים בנושא זה.

חשוב שיהיה זה עורך דין עבירות סמים נגיש וזמין שיכול לטפל בעניינו בהקדם, על מנת של נמצא את עצמנו בתוך סחבת משפטית ארוכה על נושא פעוט וקטן.

אצלנו תוכלו ליהנות מעו"ד פלילי במרכז הארץ אשר מייצג חשודים רבים בנושא של עבירות סמים. אלון שליכטר הוא עורך דין בעל ניסיון רב בכל הקשור לעבירות סמים, ואתם מוזמנים לפנות אליו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373