ביטול פסילה מנהלית בתיק גרם מוות ברשלנות

החזרת רישיון נהיגה בתיק קטלני בחשד לגרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים

המשרד מלווה את לקוח המשרד, החל מיום האירוע ועובר לחקירותיו במשטרה בו נחשד לגרימת מוות ברשלנות של 2 נוסעי אופניים חשמליים במסגרתו יצאנו לשטח באמצע הלילה יחד עם בוחן תנועה מטעמנו על מנת לעמוד בצורה יסודית על כל הממצאים בשטח.

בין היתר נטען כי אין ללקוח המשרד אחריות לתאונה הטרגית בה איבד את חייו נהג האופניים. בשלב זה באופן אוטומטי לקצין משטרה יש סמכות לפסול באופן מנהלי את רישיון הנהיגה למשך 90 יום וכך היה גם במקרה זה.

למרות זאת, הוגשה בקשה  לביטול פסילה המנהלית לבית המשפט לתעבורה בתל-אביב.

מיד ובסמוך להגשת הבקשה לביטול הפסילה המנהלית לבית המשפט, פנתה משטרת ישראל, יחידת הבוחנים בתל-אביב למשרדנו והודיעה כי היא מחזירה את רישיון הנהיגה ללקוח המשרד ובצעד חריג הושגה הסכמה על החזרת רישיון הנהיגה.

ישנה חשיבות עצומה להגעה לשטח של עורך הדין בכל תאונה עם נפגעים ובמיוחד בתאונה קטלנית שגרמה למות אדם. משרדנו עובד עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת לספק הגנה יסודית ואחראית כאשר כל בעלי המקצוע הרלוונטים בזירת האירוע כדי לקבל אינפורמציה קריטית בסמוך ככל האפשר לאירוע התאונה.

להלן החלטת בית המשפט:


לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373


על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.