נזיפה בלבד על הונאה ועדת משמעת אריאל

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373


לקוח המשרד, סטודנט באוניברסיטת אריאל, הואשם בועדת משמעת באריאל במסגרת פרשיית הבחינה בהונאה בבחינה, במסגרתה הועמדו לדין סטודנטים רבים באוניברסיטה ממספר כיתות בחשד להעתקה והונאה בבחינה יחד עם סטודנטים אחרים, כך על פי החשד והצילומים ממצלמות האבטחה קיימו מעגל של העתקות ודיון קבוצתי.


לאחר דיון בועדת המשמעת באריאל, טען עו"ד אלון שליכטר אשר ייצג את הנילון  כי יש לאבחן אותו מיתר הסטודנטים אשר לכל היותר ביצע בזמן הבחינה התקשרות עם סטודנט אחר בשל האווירה הכיתית "המשוחררת" שהייתה בזמן הבחינה, לעיני הבוחנת וללא הערה מצידה.

לשמחת הלקוח ועדת משמעת באריאל קיבלה את הטיעונים והטילה עליו עונש קל של נזיפה והרחקה על תנאי בלבד, ללא ביטול הבחינה וביטול הקורס - התוצאה היא כי הסטודנט יוכל לקבל את ציון הבחינה ובקרוב יסיים את לימודיו.

חשוב לציין, כי הכלל בועדת משמעת באריאל בהרשעה בעבירת הונאה בבחינה, הינה פסילת הבחינה, פסילת הקורס והרחקה לסמסטר לימודים לפחות.

להלן החלטת ועדת משמעת אריאל:

ראיון עם עו"ד אלון שליכטר בערוץ 13 בתוכנית 'פרקליטים עד הבית' בנושא ועדות משמעת של סטודנטים, מוזמנים לצפות >>>


למשרד עו"ד אלון שליכטר ניסיון רב בייצוג וליווי סטודנטים בועדות משמעת, בועדת משמעת באריאל בכל המקצועות הלימוד במוסדות האקדמאים השונים בכל הארץ. היכרות מקרוב עם הדין המשמעתי ובעדות המשמעת השונות, הינו הכרחי, שכן מדובר בפורום שיפוטי מיוחד ולאור העובדה שהנילונים הינם סטודנטים נדרשים התאמות מבחינת הטיעון העובדתי וגם הטיעון המשפטי.

לשאלות ותשובות נפוצות בנושא ועדות משמעת ניתן להיכנס במאמר בנושא לחץ כאן!

זומנתם לועדת משמעת? משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר זמין למענה 24/7 וניתן ליצור קשר>>>

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373