שחרור ממעצר לא חוקי - עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373

לקוח המשרד נעצר בעקבות תלונה של בת זוגתו אשר טענה כי הוא תקף אותה וגם לה חבלות של ממש וכן איים עלייה שיהרוג אותו ושחורר בעקבות כך שהיה במעצר לא חוקי.

משרדנו ליווה את הלקוח החל משלב ייעוץ בחקירה ובשלב הליך מעצר הימים בפני בית המשפט.

ביום 16.06.17, משטרת ישראל ביקשה להאריך את מעצרו ב - 5 ימים נוספים, ומנגד טען משרדנו החל מהארכת המעצר הראשונה כי מדובר בתלונת שווא על רק רצונו להיפרד ממנה.

להלן בקשת המעצר:כמו כן, בדיון משרדנו טען כי יש לשחרר את הלקוח ממעצר בלתי חוקי וזאת בשל כך שבהחלטה הקודמת להארכת מעצרו נקבעה שעת הבאתו לבית המשפט עד השעה 12:00 ובפועל הובא רק לקראת השעה 14:00 ועל כן מדובר במעצר לא חוקי ולא בסמכות ועל בית המשפט לבצע איזונים הכוללים את היותו נעדר עבר פלילי, מכחיש כל קשר לאירועים והפרה הבוטה של זכויות החשוד ועל כן נדרש לשחררו לאלתר.

בית המשפט השלום בנצרת בהחלטה אמיצה, נעתר לטענות המשרד ושחרר את הלקוח ללא כל תנאים, תוך קביעה חד משמעית כי המדובר בהפרה זכויות ומורה על שחרורו לאלתר.

להלן החלטת בית המשפט השלום בנצרת:


משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, מייצג ומלווה חשודים בהליכי המעצר בכל חלקי הארץ וזמין להליכים אלו 24/7. למידע שימושי, בנושא טלפונים, מיקום תחנות משטרה, מיקום בתי משפט בארץ והפקדת כספי ערובה לחצו כאן

ניתן לצור קשר עם עו"ד פלילי אלון שליכטר 24/7 בטלפון לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373