שחרור ממעצר סחר בסמים

החלטת שחרור בעקבות ערר למחוזי על מעצר של לקוח המשרד שנתפס באישון לילה במחסום אקראי בצפון הארץ בחשד לסחר בסמים והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית מסוג קאנביס. 

מיד עם מעצרו מצא את עצמו בחור הצעיר בחדר החקירות ותוך כמה שעות עושה את המסע ומובא בפני בית המשפט השלום בנצרת להארכת מעצרו בה דרשה המשטרה  6 ימי מעצר. משרדנו ייצג במסגרת הדיון ועתר לבית המשפט להורות על שחרורו לאלתר מהמעצר.

לאחר דיון עיקש של עו"ד אלון שליכטר מול נציג המשטרה בחשד לעבירות של סחר בסמים החליט בית המשפט השלום בנצרת להאריך את מעצרו ב-3 ימים.

משרדנו לא הרים ידיים והוגש  ערר דחוף לבית המשפט המחוזי בנצרת בבקשה לשחררו לאלתר.

 ממש דקות לפני שמיעת הדיון בבית המשפט המחוזי, היחידה החוקרת הודיעה למשרדנו כי היא לא תגיע לדיון והיא משחררת את הלקוח עוד באותו היום ללא דיון. 

חשוב לציין כי שילוב של ליווי בחקירה תוך ייצוג הולם בבית המשפט לשמחתנו הוביל למהלך שהלקוח לא יבלה לילה מיותר במעצר והמהלך הטקטי בהגשתו של הערר באופן דחוף הצליח. יודגש כי לא תמיד מומלץ להגיש ערר לבית המשפט המחוזי בשל שלל סיבות ועו"ד פלילי מנוסה צריך לקבלת את ההחלטה האסטרטגית הנכונה לטובת הלקוח והתיק.

להלן בקשת המעצר בבית משפט השלום והחלטת בית המשפט במחוזי בנצרת:


לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373


על הכותב: עו"ד אלון שליכטר עוסק במשפט הפלילי ודיני התעבורה, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחומים אלו. כמו כן, עו"ד אלון שליכטר פועל עבור כל תיק בבניית אסטרטגיה באופן אישי כ"מעשה חייט" וזאת על פי נסיבות התיק והנסיבות האישיות. בנוסף, עו"ד אלון שליכטר, פועל עבור כל לקוח בנאמנות מלאה, דיסקרטיות ונחישות וזאת על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר!


האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.