סגירת תיק פלילי | שינוי עילת סגירה | חוסר אשמה | ביטול רישום פלילי

עו"ד פלילי אלון שליכטר

כנגד לקוחת המשרד נפתח תיק פלילי בגין חשד לפגיעה בפרטיות – בילוש או הטרדה אחרת, בניגוד לסעיף 2(1) חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, על פי התלונה, הטרידה את המתלונן באמצעות מיילים, בילוש במקומות ציבוריים ואף הופעה בסמוך לביתו.

המשטרה, החליטה לסגור את תיק החקירה בשל "חוסר עניין לציבור", דבר המופיע ברישום המשטרתי, אז פנתה הלקוחה אל משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר, בבקשה כי יפנה אל הפרקליטות לשנות את עילת הסגירה, שכן לפי טענתה, המעשים שיוחסו לה אינם אמת.

למאמר המלא על שינוי עילת סגירה ומחיקה / ביטול של רישום פלילי ניתן ללחוץ על הקישור:

מחיקת רישום פלילי ומשטרתי – מה עושים ומה ההבדל?

בשל כך פנה משרדו של עו"ד אלון שליכטר אל פרקליטות מחוז תל-אביב, בבקשה לשינוי עילת הסגירה לחוסר אשמה, תוך הפנייה לתיק החקירה, ובעיקר למחדלים שבו, הצגת טיעונים משפטיים כבדי משקל, ובכך להוביל לתוצאה של חוסר אשמה במעשים שיוחסו ללקוחה.

לשמחתה, בעקבות פניית משרדנו אל קצין הפרקליטות, הצגת טיעונים משפטיים, ראיות מטעמנו וכן נסיבותיו אישיות, הוחלט לשנות את עילת הסגירה לחוסר אשמה, ובכך למעשה לנקות את שמה הטוב מכל רבב ולהסיר את הרישום המשטרתי לאלתר.

להלן החלטת הפרקליטות לסגור את התיק מחוסר אשמה:

 ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי אלון שליכטר בטלפון 054-6762373

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.