משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר - ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

לייעוץ מיידי חייגו 054-6762373

משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר | ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים

משרד עו

עורך דין פלילי אלון שליכטר, צבר ניסיון רב בייצוגם של נאשמים וחשודים, במגוון עבירות פליליות וכן לכל אורכו של ההליך הפלילי. המשרד דוגל בניהול התיק באופן מושכל, תוך תכנון מהלכים מדויק על מנת להביא לתוצאה הרצויה.

ה"אני מאמין" של המשרד הוא כי ניהול תיק פלילי קטן כגדול הינו אומנות בעלת רבדים ופתרונות רבים, אליה יש להגיע ביצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ושאפתנות.

משרד עורך דין פלילי אלון שליכטר מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי. החל משלב החשדות וההכנה לחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשחרור, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ניהול המשפט הפלילי בתיק העיקרי בערכאות המשפטיות השונות.

המשרד מעניק ללקוחותיו מכלול שירותים משפטיים מקיף בתחום המשפט הפלילי, לרבות הכנה לחקירה פלילית, ייעוץ וליווי משפטי במהלך החקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי בהסדר, ביטול כתב אישום, עיכוב הליכים, סיום הליך פלילי באי הרשעה, ערעור פלילי, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, ייצוג וליווי אסירים וייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי עבירה.

המשרד מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי, יסודי, יצירתי ודיסקרטי! המשרד מספק את שירותיו על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ.

לייעוץ משפטי ראשוני ניתן להתקשר אל משרד עו"ד פלילי אלון שליכטר בטלפון 054-6762373 או למלא את הטופס הפנייה.