משרד עו’’ד אלון שליכטר
ייעוץ וייצוג בהליכים פלילים

עורך דין תעבורה תל אביב

5
(1)

עורך דין תעבורה תל אביב עוסק בייצוג והגנה משפטית בעבירות תעבורה כגון נהיגה במהירות מופרזת או תחת השפעת אלכוהול או סמים, אי ציות לתמרורים ורמזורים, שימוש בטלפון נייד במהלך נהיגה, נהיגה בזמן פסילה, חציית קו הפרדה רצוף, טיפול בצבירות נקודות חובה במשרד הרישוי, ביטול פסילה מנהלית ושלילה. וזאת, לצד עבירות תעבורה שיש בצידן סנקציות כגון קנסות כבדים, עונשי פסילה, החרמת הרכב ועונשי מאסר על תנאי ומאסר בפועל – החל מטיפול בעבירות שדרגת חומרתן קלה יחסית להקלת הענישה והפחתתה אל המינימום, ועד ייצוג וכינון הגנה משפטית עבור נאשמים בעבירות קשות שגרמו לתאונות קטלניות.

עורך דין תעבורה תל אביב – שומר על הרישיון אצלך

על רקע הגידול במגמת הקטל בכבישים בשנים האחרונות, ניכרת בהתאם החמרה במנגנון הענישה הננקט כלפי עברייני תעבורה. החמרה זו מתבטאת, בין היתר, בקנסות מוגדלים, פסילת רישיון הנהיגה לתקופות ארוכות ושינוי שיטת הניקוד. אם הוגש נגדך כתב אישום בעבירת תעבורה אתה צפוי לעמוד לדין כאשר אתה חשוף לענישה משמעותית. בנקודה זו קיימת חשיבות מכרעת לפנייה לייצוג משפטי מקצועי ע"י עורך דין תעבורה תל אביב אלון שליכטר שיבחן את חומר הראיות בתיק ואת הנסיבות, יגבש עבורך את הפתרונות המיידיים והטובים ביותר ויפעל ללא לאות כדי להגן עליך ולמנוע עונשי מאסר ופסילה של רישיון הנהיגה שלך. נדגיש כי ככל שתקדים את פנייתך לעורך הדין, כך יוכל לפעול למענך באופן מיטבי.

עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין תעבורה תל אביב –  מומחה אלון שליכטר

לזכותו של עורך דין תעבורה תל אביב אלון שליכטר שמקום מושבו בתל אביב עומדים הידע המשפטי, הבנתו ויכולתו ליישם בתבונה את דיני התעבורה כמו גם היכרותו עם הפרוצדורה של דיני התעבורה והמגעים אותם הוא מנהל באופן קבוע עם גורמי החקירה והתביעה בבתי המשפט לתעבורה בתל אביב והמרכז, עובדה המקימה ללקוחותיו של משרד עו"ד שליכטר יתרון משמעותי. אישום בעבירות תעבורה דורש טיפול מקצועי, יסודי ומסור אותו מעניק משרד עו"ד שליכטר שניהל תיקים רבים שהסתיימו בזיכוי נאשמים, הסדרי טיעון מצוינים ושמירת הרישיון בכיסו של הלקוח.

דרג את העמוד

ממוצע הצבעות 5 / 5. כמות הצבעות 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

שאלות ותשובות

 • קיבלתי טלפון ממספר חסום והזמינו אותי לתחנת משטרה, מה לעשות?

  קיבלתי טלפון ממספר חסום והזמינו אותי לתחנת משטרה, מה לעשות?

  ככלל, במידה ואכן המדובר באדם המציג את עצמו כשוטר ומבקש מכם לסור אל תחנת המשטרה, אכן המדובר בהזמנה לחקירה. ניתן להתקשר אל תחנת המשטרה בעצמכם על מנת לוודא שאכן כך הדבר.

 • האם אני חשוד בעבירה כשאני מוזמן לחקירה במשטרה?

  האם אני חשוד בעבירה כשאני מוזמן לחקירה במשטרה?

  ברוב המקרים אינך יודע באיזה סטאטוס אתה מוזמן למשטרה, כלומר האם אתה נחקר כחשוד תחת אזהרה או בחקירה למתן עדות ("עד"). הרגע בו תדע שאתה חשוד בביצוע של עבירה, הוא כאשר החוקר יאמר לך כי אתה חשוד בעבירה ויזהיר אותך שאינך חייב לומר שום דבר וכן את האפשרות להיוועץ בעורך דין לפני החקירה.

 • אם אני אזמין עורך דין השוטר יחשוב שאני עבריין למרות שלא עשיתי כלום?

  אם אני אזמין עורך דין השוטר יחשוב שאני עבריין למרות שלא עשיתי כלום?

  החוקרים בתחנה מיומנים ומטרתם היא אחת – שהחשוד יודה בביצוע העבירה. לכן, לרוב הם נוקטים בתחבולות חקירה מגוונות הכוללות, שימוש בהבטחות, איומים במעצר קרובים ופרסום השם שלך ברבים, מדובבים, הקלטות וכדו'.

  כמו כן, ישנה חשיבות רבה לגרסה אותה אתה מוסר לחוקר, שכן היא בעלת משמעות מכרעת לניהול ההליכים כנגדך, הגם אם המדובר לשיטתך או לשיטת החוקר, במקרה "קל ערך", מומלץ לממש את זכות היוועצות בעורך דין לפני החקירה.

 • חבר שלי נעצר לאחר חקירה במשטרה, מה הולך להיות עכשיו?

  חבר שלי נעצר לאחר חקירה במשטרה, מה הולך להיות עכשיו?

  במידה ואכן אדם קרוב אליכם נעצר, ככלל הוא יובא בפני שופט מעצרים בבית המשפט באזור בו הוא נחקר, וזאת תוך 24 שעות מרגע מעצרו.

  על מנת להרחיב את הידע בעניין זה ניתן לקרוא את המאמר: חקירה פלילית | חקירה במשטרה | חקירה באזהרה
 • לאחר שנחקרתי שוחררתי מהתחנה, האם יוגש נגדי כתב אישום או יישאר לי רישום פלילי?

  לאחר שנחקרתי שוחררתי מהתחנה, האם יוגש נגדי כתב אישום או יישאר לי רישום פלילי?

  לאחר חקירה במשטרה, בחשד לביצוע עבירה, ייפתח לכם תיק חקירה, אשר יופיע ברישומי המשטרה וכן יופיע בתדפיס רישום הפלילי שלכם ('תעודת יושר'), בקטגורית מב"ד (ממתין לבירור דין).

  בשלב זה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מהתחום הפלילי, על מנת לבחון אפשרות להגשת בקשה לסגירת התיק וזאת בטרם הגשת כתב האישום ו/או סגירת התיק כנגדם אף בעילות של 'חוסר עניין לציבור' או 'חוסר בראיות', אשר למרבה הצער משאירות כתם בתדפיס רישום הפלילי שלכם. על מנת להרחיב את הידע בעניין זה ניתן לקרוא את המאמר: סגירת תיק פלילי: מה עושים לאחר חקירה במשטרה?

 • ישבתי עם חברים בתוך רכב בחניון, שוטרים תפסו אצלי גו'ינט, אני חושש מה לעשות?

  ישבתי עם חברים בתוך רכב בחניון, שוטרים תפסו אצלי גו'ינט, אני חושש מה לעשות?

  על אף שישנה תחושה בציבור בישראל כי משטרת ישראל נוהגת בסלחנות כלפי משתמשים במריחואנה או בחשיש, מוגשים לא אחת כתבי אישום בגין החזקה ושימוש בסמים לצריכה עצמית.

  יחד עם זאת, לא אחת על פי הפסיקה בישראל, בוטלו מספר רב של כתבי אישום בגין החזקה ושימוש בסמים גם כאשר היה מדובר בכמויות מעבר לצריכה העצמית, וגם שהמדובר בסמים מסוג קוקאין, LSD וכדו', וזאת בעיקר בשל אי חוקיות החיפוש שבה נקטה המשטרה.

  לכן, במידה ונתפסת עם סמים לצריכה עצמית או שלא לצריכה עצמית, יש להיוועץ בעורך דין מהתחום הפלילי, אשר שולט ברזי המשפט הפלילי, על מנת שייבחן את התיק לעומקו.

  על מנת להרחיב את הידע בעניין זה ניתן לקרוא את המאמר: נתפסתי עם מריחואנה – מדריך ל"משתמש"

 • שוטר ביצע לי חיפוש בתיק ומצא סכין, מה צפוי לי?

  שוטר ביצע לי חיפוש בתיק ומצא סכין, מה צפוי לי?

  האיסור הפלילי על פי חוק העונשין, הינה החזקתו, כלומר, ככלל עצם שימוש או החזקת סכין מחוץ לבית או חצרים הינה עבירה פלילית.

  בתי המשפט מתייחסים בחומרה רבה לעבירה מסוג זה ואף ניתן לראות כי גם המחוקק הביע את דעתו בעניין זה, בכך שדין מחזיק סכין שלא כדין הינו מאסר עד 5 שנים.

  יחד עם זאת, ישנם מקרים כי גם החזקת סכין מחוץ לבית או החצרים נחשבה להחזקה כשרה, ועל כן לא מהווה עבירה פלילית, ועל כן יש לבחון כל מקרה לגופו.

  כמו כן, בתי המשפט ביטלו כתבי אישום בעבירה זו, בעיקר מהטעמים של חיפוש לא חוקי ומחדלי חקירה חמורים אשר מהווים פגיעה ביסודות ההליך ההוגן.

  על כן, מומלץ להיוועץ בעורך דין מהתחום הפלילי באם המדובר בחקירה פלילית, כתב אישום או "עסקאות" עם התביעה טרם ביצוע כל פעולה.

  על מנת להרחיב את הידע בעניין זה ניתן לקרוא את המאמר: נאשם זוכה מעבירה של החזקת סכין

 • יש לי הזמנה לדין בגין נהיגה בשכרות, מה צפוי לי?

  יש לי הזמנה לדין בגין נהיגה בשכרות, מה צפוי לי?

  על פי הפסיקה הנוהגת, "שיכור" נחשב מי שנמצא לו באוויר נשוף 290, יש לשים לב, נהגים צעירים (מתחת לגיל 24) נחשבים שיכורים, ברף נמוך הרבה יותר.

  פקודת התעבורה קובעת עונש מינימום של פסילת רישיון וזאת למשך שנתיים למי שהורשע בעבירה זו.

  לכן, במידה ויש בידך הזמנה לדין על נהיגה בשכרות, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין על מנת שיוכל לעבור על חומר הראיות, להיפגש עם התביעה ולהוביל להסדר מקל ("עסקת טיעון") ו/או זיכוי מהעבירה.

  על מנת להרחיב את הידע בעניין זה ניתן לקרוא את המאמר: כך תתמודדו עם אישום על נהיגה בשכרות

סרטונים מהתקשורת

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תחומי התמחות נוספים

עורך דין צבאי

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   זומנת לחקירה במצ"ח או הוגש נגדך כתב אישום - פנה באופן מיידי 24/7 אל עורך דין צבאי אלון שליכטר, למתן ייצוג וליווי איכותי ומקצועי בהליך מול מצ"ח והפרקליטות הצבאית למערכת...

המשך קריאה

חנינה מהנשיא

לייעוץ מיידי 24/7 חייגו 054-6762373   מי יכול להגיש בקשת חנינה מהנשיא? כל אדם אשר נושא רישום פלילי, יכול להגיש בקשת חנינה, אך כמובן יש להביא בחשבון מספר נתונים טרם הפנייה לנשיא. ראשית, כדי לדעת במדויק מהו...

המשך קריאה
קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין